Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Vylet-Nails Premium barevný gel pure - jasné barvy na gelové nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

S Vylet-Nails Premium barevný gel čistě cíli vysokým leskem a neprůhledné modelu umístění hřebíků v jasných barvách. Barevný gel je použito v rámci modelování gelem a ztvrdly pod UV světlem. Těsnění s vrchní nátěr poskytuje pro extra lesk a trvanlivost.
Ostré barvy jsou vhodné v hřebík pro mnoho příležitostí. Zda může zhmotnit barvu diskrétní den nebo nápadně zřejmé, večer, s Vylet-Nails Premium barevný gel pure v různých odstínech si různé Kolekce dressup. Barevný gel, které mohou být použity efekty jako plné krytí stejně jako individuální nehtů nanáší obvykle na poslední vrstvu stavebního gelu. Po vytvrzení pod UV světlem a druhou vrstvu zvýšit intenzitu jakkoliv, vrchní nátěr zajišťuje, že barvy dlouho drží a svítí trvale. Alternativně prémie barva gelu v konstrukci, které vrstvy lze pracovat s. Výrobek není vhodný pro přímou objednávku na přírodní nehet. Základní vrstvy a vrstvy budovy, ideálně alespoň Chraňte zabarvení nehtů a kontakt s premium gel.
viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.8
Přehled
5
9
4
0
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní