Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Prodlužování nehtů / Stiletto Nehtů a Tipy
Stilletto vzorníky 500 St. pro dokonale tvarované akrylové a gelové nehty
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Špičaté Stilletto forma je jedním z nejpopulárnějších a také nejpozoruhodnější hřebík forem v lokalitě modelu. Takže tato hřebík design perfektní úspěch, zvláštní Stilletto určené šablony. Vzorníky jsou nepostradatelné jako příslušenství pro hřebík a vhodný i pro jiné formy nehty modelování, stejně jako opravy.
Stilletto je že vlastní nálepka efekt velice jednoduché šablony. Šablony jsou připojeny přímo pod špičku nehtu a stiskl. Zajistit rozšíření bez chyb, šablona musí zavřít flush s přírodní nehty, pórovitosti později narušit trvanlivost nehty umění. Aby šablona později nahradit bez jakýchkoliv problémů, je vhodné použít primer. Po této přípravě lze spustit jako obvykle modelování akrylové nebo gelové nehty. Výsledky jsou naprosto umělé nehty ve tvaru Stilletto. Dobré lepidlo vzorníky lze použít, jako by se měly modelovat hřebík okraj, potrubí nebo mandlový tvar.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
11
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní