Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Prodlužování nehtů / Doplňování sáčky
Náplň sáček 50 ks špetku tipy - umělé nehty s vysokou C-křivka
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Nehtovou modeláž s špetka vykouzlí extravagantní nehty tipy, které mají extra silnou obloukový tunel. C-křivka v Pinchdesign s jeho úzký zúžené vpřed formou přizpůsobí výšku jednotlivě na přírodní nehty, protože žádné lepení povrch je dán. Doplnění sáček 50 ks špetku tipy je k dispozici ve třech barvách a velikostech, 10.
Dobrý výsledek je správný Velikost špetku zásadní tipy. Mohou vybrat z 10 různých velikostí, střední velikosti jsou nutné, tyto jsou uloženy podél snadno. Hrot musí být nehtového lůžka, aby se zabránilo pnutí. Na povrchu tip tip lepidla je uveden, pak nehtu na nehet desku je opakovaně tlačil nahoru a dolů. Výsledkem je lepidlo rovnoměrně rozprostře a vzduchové bubliny mezi nehtů a tip podpory budou odstraněny. Střední tlak vyvíjený na špičce zajišťuje konečnou odpovědnost. Poté nehty jako potřeby mohou například zpracovat s hřebík umění nebo pestré barvy schématu.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní