Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Kočka hologram zobrazení 3 x 6 mm
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Oslňující kočka od kola hologram displej 3 x 6 mm 12 barev jsou ideální, když se blýská a stávkující světla by měla být začleněna do nehtu. Slza tvarovaný kamínky jsou lisované v Modellagemasse a proto v závislosti na materiálu, který má být vyléčen. Těsnění zajišťuje odolnost a dlouhá zářit.
Před kočičí oči z displeje jako hřebík umění mohou být začleněny, akrylové nebo gelové nehty musí nainstalovat opatrně. Přírodní nehty je podána a šrámy. Primer zajišťuje požadovanou přilnavost primer na nehty. Vrstvy vrstvy nehtu pozice modelu s křivkou C tvoří nyní, v poslední vrstvě struktury, vloženo kamínky z kočičí touha hologram zobrazení 3 x 6 mm a s kalené nebo s sušené. Takže vkladatelé drží stabilní v umělých nehtů. Vrchní nátěr je použita pro dlouhou trvanlivost a vysoký lesk. Těsnící gel v tenké vrstvě na hřebík a ztvrdly pod UV zářením pro dvě až čtyři minuty. Po závěrečné ošetření čisticí a lešticí, svítí hřebík po dlouhou dobu a je trvale odolný proti poškrábání.
Rozměry
+
0.025 Metry (m)
0.005 Metry (m)
0.025 Metry (m)
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní