Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu
Crystal kameny displej (kulatý) 1 mm
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Aplikace stříbrných korálků od displeje je velmi jednoduchá. Vznešený účinky, které se vykouzlit tak, téměř neomezené. Vkladatelé jako jednotlivé kusy, ve skupinách nebo v různých velikostech lze aplikovat na hřebík, rozptýlené. Snadné používání a pohodlné odstranění displeje je obzvláště užitečné.
Před zobrazením designu nehtů s perlami z křišťálových kamenů (kulatý) 1 mm, nehet je nastaven jako obvykle. Na našlápnuto na přírodní nehty požadované křivky C tvoří ve vrstvách. V konečné ještě vlhký kabát, akryl, laminát nebo gel se pak umístí kamínky. Na štětec gel je navlhčit, snadno kartáč kameny tyč a mohou být umístěny na hřebík. Ztuhnutím pod UV gel světle nebo suchého vzduchu pro akrylové modelu vrstev kamínky jsou stabilní odpovědnost na hřebík. Shine poskytuje trvalou podporu a dodatečné těsnění. Speciální gel je dost aplikuje na hřebík a vyléčen. Prostřednictvím uplatňování čisticí a lešticí poškrábat odpor obdrží požadovanou trvalý lesk finsky.
Rozměry
+
0.025 Metry (m)
0.005 Metry (m)
0.025 Metry (m)
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
1
Přehled
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní