Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Kapaliny / Čištění, dezinfekce a odstranění
nded nehty čistší citrusových mírné - jemný přírodní nehty čištění
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

30% isopropylalkohol v nded čistší nehty Citrus mírné - Nail Cleaner Citrus měkký zajistí, že tekutina nejen čistí, ale také dezinfikuje, citrusové vůně zajišťuje příjemné klima v aplikaci. Nail Cleaner je vhodný pro všechny kroky v nail art a modeláže nehtů a vytváří nejlepší podmínky pro dlouhodobý a lesklé nehty kreací.

čistič na nehty je důležitý nejen pro čištění nehtů, například před aplikací lak na nehty nebo modelování materiálu. Také během Gelmodellage čistič na nehty dělá dobrou práci. To znamená, že pocení, ke kterému dochází při vytvrzování gelových vrstev může být snadno a důkladně odstranit. Čistý povrch je vždy základním předpokladem pro další vrstvu dokonale přilne. Mírné a tedy specificky vhodné pro přírodní nehty čistič se aplikuje na Zellette, který se pak setřel, až přes nehet, dokud splňuje požadavky čistoty a mastnoty. Tvrdohlavý gel nebo ze skleněných vláken zůstane odlepovat snadněji, když je nehtová ploténka namočené. V nehtovým velkého množství kapaliny pro čištění, dezinfekci a vzdálenosti pro různé práce je to nutné, a proto je zde nded nehty čistič Citrus mírné ve třech velikostech kontejneru od 100 do 5000 ml. Sady lahví pro plnění a odstranění čističe jsou také zde v k dispozici obchod. NDED Nail Cleaner Citrus Mild - Premium Nail-Cleaner Citrus-Soft je profilována Gelschwitzschichtenentferner nehtů modelování, manikúru a pedikúru.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní