Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Choose 1 of 10 gifts from an order value over 49,00 €!
TOP obchodu
nded Pěna Soubor Rovně pilníky na nehty nded Pěna Soubor
z 0,34 € *
Kosmetické sklenic, dvojité stěny Prázdný kontejner Kosmetické sklenic, dvojité stěny
z 0,40 € *
8,00 € / 100 ml
NDED Speciální tip lepidlo Příprava a provedení NDED Speciální tip lepidlo
z 0,59 € *
29,50 € / 100 g
NDED stavitel gel Gelu stavitel NDED stavitel gel
z 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON LED/UV gel polské speciální nátěr LED gely NAIL-EON LED/UV gel polské speciální nátěr
z 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Desengordurante NDED Čištění, dezinfekce a odstranění Desengordurante NDED
z 1,95 € *
1,95 € / 100 ml
NDED 1 fáze gel Fáze gelu NDED 1 fáze gel
z 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
Základní lak NDED Příprava a provedení Základní lak NDED
z 1,25 € *
25,00 € / 100 ml
Francouzský UV gel Francouzský gelu Francouzský UV gel
z 1,95 € *
0,10 € / 100 ml
NDED akrylové barvy prášek Akryl NDED akrylové barvy prášek
z 1,95 € *
39,00 € / 100 g
NDED akrylového prášku Akrylový prášek NDED akrylového prášku
z 1,95 € *
13,00 € / 100 ml
třpytky Prášek Lesk prášek třpytky Prášek
z 0,25 € *
0,57 € / 100 g
Nejnovější články obchodu
Změnit souboru plast Pilníky na nehty Změnit souboru plast
z 0,25 € *
Změna souboru nerez Pilníky na nehty Změna souboru nerez
z 1,95 € *
Plocha pro změnu souborů plastové 10-Pack Pilníky na nehty Plocha pro změnu souborů plastové 10-Pack
z 2,45 € *
13,61 € / 100 g
nded

Začněte vybírat: více než 6000 produktů pro úžasné nehty čeká na to, až je objevíte!

Srdečně vítejte v našem obchodě s prvotřídními produkty pro nails design. My z Nail Design Exclusive Discovery – nded ® – jsme předním výrobcem jedinečných výrobků z oblasti nehtového designu, umělých nehtů a gelových nehtů. Ponořte se do našeho obchodu, nechejte se nadchnout, inspirovat a motivovat.

Produkty pro nails design s vášní pro profesionály i hobby

Jedno, zda jste začátečník či profesionál, soukromý uživatel, provozujete nehtové studio nebo si chcete vybudovat svou vlastní existenci v tomto oboru – jsme váš kompetentní partner. Nyní se splní všechna vaše přání o nehtovém designu, neboť v našem internetovém obchodě s více než 6000 skvělých produktů našich značek kvality jako YOUMAXX, American Line, KONAD, Euro-Line, Vylet-Nails, Hartmann, Lavera, NAIL-EON, Promed a samozřejmě nded budete zcela jistě úspěšní při hledání.

Více než 150.000 privátních zákazníků a 15.000 živnostníků jako nehtová studia a internetové obchody již důvěřuje našim službám, kompetentnímu poradenství a našim produktům, které mezinárodně nabízíme za výhodné ceny. U nás můžete objednávat bez minimální hodnoty objednávky, takže si bez velkých nákladů můžete sami udělat gelové nehty, vykouzlit akrylové nehty a umělé nehty z LED gelu, akrylu nebo skleněného vlákna můžete zdobit úžasnými vzory na nehty Nail Art.

V našem obchodě najdete pro každou techniku modeláže nehtů gely na nehty, motivy a tekutiny, které se snadno a dobře zpracovávají. Také pro manikúru můžeme nabídnout vše, co je aktuálně v módě. Vedle tipů na umělé nehty a kleštiček pro manikúru obsahuje náš rozsáhlý sortiment také všechny produkty pro kreativní modeláž nehtů, LED gely pro perfektní nehty, nástroje pro umělé nehty a štětce pro zdobení, štětce na akrylové nehty a vše pro francouzskou manikúru. Kromě toho najdete v našem obchodě make-up, kosmetiku, produkty pro péči o vlasy a péči o tělo, parfémy, ozdoby na umělé nehty a piercing. Také zařízení pro vaše nehtové studio – od jednotlivých přístrojů až po kompletní zařízení nehtového studia – je k dostání v našem obchodě s nehtovým designem.

Jedno, zda si děláte nehtový design sami pro sebe doma nebo vlastníte nehtové studio, popř. nabízíte služby v oblasti pedikúry a péče o nohy, celé řady těchto produktů se již nebudete chtít vzdát.

Kvalita nehtového designu, která přesvědčí

Naše produkty a naše služby splňují nejvyšší požadavky na kvalitu. Díky tomu jsme vaším spolehlivým partnerem v nehtovém designu. Důkazem naší kvality služeb a spolehlivosti je pečeť kvality Trusted Shops GmbH. Hodnocení našich zákazníků a zkušenosti najdete v našem eKomi profilu, kde jsme díky pozitivním názorům zákazníků získali zlatou pečeť.

Naše produkty pro perfektní umělé nehty, které se vyznačují mimo jiné tím, že při vytvrzování nedochází k vývinu tepla, jsou všechny certifikované a bez kyseliny metylakrylové. Nedochází tak k narušení přírodních nehtů. Dále jsou všechny produkty pro péči o nehty vyráběny podle aktuálního Kosmetického nařízení a bezpečnostní listy obsahují přísady podle Mezinárodní nomenklatury pro kosmetické přísady (INCI).

Kromě našich produktů pro péči o nehty nabízíme v České republice od roku 2013 také přírodní kosmetiku, make-up, parfémy a produkty pro péči o vlasy a péči o tělo.

Díky tomu všemu a tříleté záruce na naše přístroje testované certifikační společností TÜV Süd jsme důvěryhodným partnerem ve věcech nehtového designu a kosmetiky.

Každý začátek nemusí být vždy těžký – naše školení vám pomohou

Ještě žádný učený z nebe nespadl. Ale my vás účinně podpoříme, abyste se jím stali. Jestliže ještě nemáte žádné zkušenosti nebo máte jen málo zkušeností v nehtovém designu a modeláži nehtů, je dobrý návod důležitá pomoc na cestě k úspěchu. Na Google+ a Facebooku vám tak poskytujeme fotografie, obrázky a návody v galeriích nehtového designu. Pod Školení/návody vám nabízíme možnost zakoupit si DVD pro zaškolení, bezplatně si vytisknout a objednávat návody. Kromě toho obsahuje náš sortiment flexibilní nehtové trenéry, na kterých si můžete bezstarostně zkoušet nehtový design.

Naše kvalitní produkty s vaší etiketou nebo v neutrálním obalu

Chtěli byste prodávat prvotřídní produkty pro péči o nehty a příslušenství, provozovat vlastní značkové studio nded nebo nechat naše výrobky opatřit vaší etiketou (tzv. private label), abyste je mohli používat ve vašem studiu nebo prodávat ve vašem vlastním obchodě s produkty pro nehty? To všechno je možné a není to vůbec žádný problém. Rádi vás při tom podpoříme. Profitujte z našeho úseku pro obchodníky a ušetřete až 80 %. Zašlete nám váš živnostenský list, abyste získali okamžitý přístup. Rádi vám na přání zašleme naše produkty také bez etikety, abyste mohli prodávat vaši vlastní značku. Nebo naplníme vaše kelímky a láhve a opatříme je vaší etiketou. Vše je možné! Rádi vám poskytneme podrobné a kompetentní poradenství.

Vaše cesta k nezávislosti s nehtovým studiem – podpoříme vás!

Vaše nadšení pro nails design, manikúru a pedikúru je tak velké, že byste chtěli, aby se váš koníček stal profesí a plánujete založení živnosti? Srdečně blahopřejeme k tomuto rozhodnutí. Hýčkejte nejen sebe, ale také vaše zákazníky s pečlivou péčí o nehty či nohy a vytvářejte profesionální gelové nehty, umělé nehty a módní nehtový design.

Nabízíme vám možnost nechat se zaškolit v některém z našich partnerských studií na celém světě. Učte se pod profesionálním a zkušeným vedením, abyste sami dokázali vytvořit vysoce kvalitní nail art, modelovat gelové nehty a akrylové nehty, efektivně používat lak na nehty, sami vyvinout individuální nehtový design. Budete také zasvěceni do tajemství profesionálů pro perfektní francouzskou manikúru. Po tomto fundovaném vzdělání v oblasti nehtového designu budete skvěle odborně vybaveni pro váš úspěšný start k nezávislosti.

Zúčastnili jste se již školení v oblasti nehtového designu a máte bohaté zkušenosti? Skvěle, v tom případě můžete hned začít. Otevřete si např. studio nehtového designu s našimi patentovanými značkami jako American Line, Vylet Nails nebo Euro-Line. Nebo staňte se svým vlastním šéfem s mobilním nehtovým studiem, jako poradce pro manikúru a umělé nehty, mobilním studiem pro péči o nohy, školou péče o nohy, kosmetickým studiem, jako kadeřník nebo jako partner provozující online obchod pro produkty nded a rozvrhněte si svůj čas tak, abyste si práci a rodinu dobře zorganizovali a dostali pod jednu střechu.

Náš tip pro založení vaší existence: otevření mobilního studia je zpravidla spojené s nižšími náklady a menšími starostmi než otevření stálého studia. Za prvé nemusíte do kalkulace zahrnout ani zařízení studia, ani měsíční nájem za vaše obchodní prostory. Za druhé jsou mobilní studia dovolená také v neživnostenských oblastech a nemusíte svým zákazníkům poskytovat parkovací místa a WC.

Jedno, pro jakou variantu se rozhodnete, rádi vás podpoříme a poskytneme vám podrobné poradenství. Tak individuální jako každý přírodní nehet je také naše pomoc pro vás.

V našich různých kategoriích v obchodě s nehtovou kosmetikou najdete vaše skvělé produkty z oblasti nehtů, zdobení nehtů a nehtového designu Zařízení pro nehtové studio a kosmetiky. U nás dostanete vše pro vaši nezávislost!

Startovací sady UV gelů například nabízí kompletní balíčky pro různé techniky modeláže nehtů. Perfektní nehty vykouzlíte s UV gely a Barevnými gely. LED gely a Soak-off gely, gelové laky pro modeláž nehtů, Gelish, Polish gel na umělé nehty, UV nehtové laky a úžasné gely nded značně zkrátí dobu vytvrzení na pouhých 30 až 60 sekund. Tuto výhodu zvlášť ocení také vaši zákazníci.

Nechcete nehty modelovat s gelem, ale preferujete akrylovou techniku pro umělé nehty, které bez problémů vydrží spoustu týdnů, aniž by se musely obnovit? Potom budete úspěšní při hledání v našeho obchodě s nehtovým designem stejně jako u všech ostatních produktů, které potřebujete v případě, že si budete chtít nehty udělat sami. Od Laku na nehty v mnoha barvách přes odmašťovače nehtů, Odstraňovače nehtového designu a Dezinfekční prostředky pro každý nehet, popř. gelové nehty, Tipy pro nehty, štětce, Tampony, přístroje, nástroje a prázdné nádoby až po Zdobení nehtů vám nabízíme rozsáhlý profesionální sortiment.

 

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní