Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gel Lak / Gel Laky
UV lak & gelové barvy odolné proti poškrábání lak s 2 týdny držet
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Lak na nehty a gel lakem s UV odolné proti poškrábání týdenní vysoce lesklý levné on-line koupit nehty povlaků jako UV. Videa a nehtový design návody krok za krokem aplikace na zpracování UV lak na přírodní nehty aby to sami zde v online obchodě vidět a učit se. Je to stejně snadné jako s nehty a tak trvanlivý jako novou metodu pro vytváření nehty moderní gely UV/LED. Instrukce a nehty filmy s krok za krokem vysvětlení aby to sami s mnoha fotografiemi a obrázky zde nyní zkušenosti. Gel laky podobě odolné vrstvy barvy na umělé nebo přírodní nehty, které lze snadno vytáhnout z pásu efekt. NAIL-EON UV lak SHINEY lze použít jako sólo - lak na nehty, nebo ve spojení s gelem modelování a zajistí trvale udržována a dobře chráněni hřebíky. Vyrábět trvanlivé nátěru na nehty, přírodní nehty musí být na Matt a zacházet s primer. Základní nátěr se aplikuje na pojivo. Zpocený vrstva zůstává liší od konvenčních modelů pozice - na nehty-, na mokrou základní nátěr gelové laky použité a vyléčení pod UV lampou nebo LED lampa první vrstvu NAIL-EON. Uzavírá s základní nátěr, který zajišťuje odpovídající lesku. Pořadí vrstev v tenkých vrstvách je důležité s tímto typem nehtů. Tak zajistit, že vrstva je plně vyléčen. NAIL-EON UV lak Olga jsou LED gely se stejnými vlastnostmi jako UV lak, UV lak, lak, strip - a odlepte malování a zařízení vytvrzení a LED v pouhých 30 až 60 sekund CCFL lamp nebo v 120 sekund v UV světle vytvrzovací zařízení.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
instrukce
+

Krok 1:Zatlačte kůžičku s naší UV (článek č. V4079) a pošpinit hřebíky s naší mapou (bílá obj.č Nr. 4326) vyrovnávací paměť. Manžeta doporučujeme na nehty s primer k léčbě (článek 15ml č. 1303).

Krok 2:Použití základny kabát článek č. 1054 na nehty jako lak na nehty a nechat ztuhnout v lampě. Prosím, neodstraňujte vrstvu potu.

Krok 3:Malování nehty s požadovanou Barva a zatvrzelosti je v lampě 2 x. Nyní máte příležitost k zdobení nehtů s hřebík umění. Na to potřebujete zpocený vrstvu s naší čistší odebrat (100 ml část č. 4005). Pokud byste chtěli nějaké hřebík umění, prosím neodebírejte vrstvu potu.

Krok 4: Pro těsnění, použijte naše vrchní nátěr položky č. 1054 a nechat ztuhnout v jednotce světla. Konečně odstraňte vrstvu potu s našeho vysavače.  Další lesk a nehty péče o pleť doporučujeme naše nded nehtů olej (olej v různých vůní obj.č Nr. V4040).Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.1
Přehled
5
128
4
105
3
17
2
5
1
7

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní