Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gel Lak / Gel Laky
NAIL-EON Gel Laky Charming
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Naše nátěry gelu mají Peel Off lak na nehty a pruh barva vlastnosti. Vynecháte, jen základní a základní nátěr a pak jen naše gel laky lze odebrat po několika dnech nehtu.

Pokud jste opakovaně naštvaný na nehty na přírodní nehty, který již osekávání po krátké době, ačkoli on drží umělé nehty i, pak byste měli přistupovat k malování gelem okouzlující naše NAIL-EON. To je perfektní alternativou k tradičním lak a dává vaše nehty za několik týdnů barvu. Vyberte jednu z svůdné barvy. Barvy lesk a měnit v závislosti na světlo. To vytváří dojem umělecké tvorby na nehty s různými barvami, ačkoli byl použit pouze jedna barva. Dlouhá trvanlivost gel laku je naprosto přesvědčivé i na přírodní nehty a není tříska. Přes celý nehet nebo sadu selektivní zvýrazní. Rohože na nehet a použít základní nátěr. Nechte ztuhnout v UV lampě a naneste gel polsky v dalším kroku aniž by nejprve odstranit vrstvu potu. Nezapomeňte použít polské v tenkých vrstvách, takže prostřednictvím zcela ztvrdne. Chcete intenzivnější intenzita barvy, budete nosit několik vrstev, každá vrstva, ale nechat v žádném případě opravdu zatvrdit. Použijte krycí nátěr na dokončení. Pokud už ho vyléčit zcela v UV lampě, odeberte vrstvu potu. Již není nutné další ošetření nehtů.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.449
Přehled
5
25
4
21
3
3
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní