Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €

Značky

Nabízíme ucelenou řadu nejrůznějších mezinárodních kvalitních patentovaných značek, jako jsou Vylet-Nails, Naileon, American Line, Youmaxx, Euro-Line, Konad, Promed, Hartmann, Elomed, NDED - Nail Design Exclusive Discovery a mnoho dalších. Mezi více než 8 000 značkovými výrobky si vyhledejte své oblíbené produkty. Naše výrobky dodáváme v různých velikostech, takže si můžete vybrat ten pravý pro vás. V klidu si prohlédněte náš obchod a nechte se inspirovat.

nded

nail design exclusive discovery

Zboží naší vlastní značky nabízí vysokou kvalitu za nižší cenu. Je ideální pro začátečníky, nehtová studia a maloobchodníky. Prospěch z intenzivního výzkumu a nejvyšší stupeň péče, které jsou základem pro širokou řadu produktů nded.

American-Line

Simply the best

Mottem je zde luxus v malíčku. Pečujte o nehty své i svých zákazníků tím nejlepším, co americký výzkum přináší. Intenzivní spolupráce mezi výzkumným oddělením a známými nehtovými designéry udělala z této značky luxus, kterým je dnes. Je to sen každého milovníka nehtového designu, protože s naší řadou American Line se nehtový design stává uměním.

Euro-Line

Solutions for beautiful

Kvalitní značka zaměřená na svět. Naše oblíbená značka Euro-Line je předním produktem, který je používán a prodáván po celém světě. Zde jsme do výzkumu dali své srdce i duši, aby byly splněny vysoké nároky současného průmyslu nehtového designu. Budete potěšeni a překvapeni snadnou manipulací a brilantními výsledky. Kvalita za bezkonkurenční ceny, která potěší i vaše zákazníky.

Nail-Eon

Quality is our passion

Kromě vysoké kvality a technické inovace také poskytujeme vynikající gel lak s veškerým příslušenstvím. Vše je moderní a založeno na nejnovějších výzkumech. Veškeré přístroje NAIL-EON jsou testovány společností TÜV SÜD a jsou vyráběny podle nejvyšších standardů. Na všechna zařízení NAIL-EON je nabízena 3letá záruka.

Náš gel lak vykouzlí na vašich nehtech neodolatelný půvab. Základem pro vývoj tohoto produktu se stal výzkum a trpělivost, které vám přinesou dlouhodobý prospěch. A i přes jeho robustní vlastnosti nabízíme produkty, kterými lze lehce gel lak z nehtů odstranit. Milník v našem úsilí v oblasti výzkumu.

Nabízíme veškeré technické zařízení, které potřebujete, abyste se mohli zapojit do profesionálního nehtového designu - od nejlepšího pilníku až po nejnovější UV lampu. Všechny naše výrobky jsou certifikovány společností TÜV SÜD a znamenají kvalitu a zaručenou spokojenost. Výrobky jsou osvědčené, námi osobně otestované a jejich kvalita byla shledána vynikající.

Vylet Nails

Award winning nails

Naše řada Vylet Nails odpovídá nejvyšším standardům a je velmi univerzální. Náš výzkum má společnou kvalitu a dokonalost ve třech produktových řadách.

Vylet Nails Revolution

Vylet Nails Revolution pro nehtové designéry, kteří vysoce oceňují snadnost použití a extrémní trvanlivost. Spusťte revoluci v nehtovém designu a udělejte si jméno naším značkovým gelem.

Vylet Nails Elements

Ozdobte sebe a své zákazníky přírodními základními lesky naší řady Vylet Nails Elements. Velký výběr produktů sjednocují přírodní a klasické prvky. Mějte prospěch ze zkušeností známých nehtových designérů, kteří přinesli své nejlepší znalosti do výzkumu těchto produktů.

Vylet Studio Edition

Styl jako hvězda! Dodejte šarm a půvab nejen nehtům svým, ale i nehtům svých zákazníků opravdovým dotykem Hollywoodu. S našimi velkolepými výrobky studiové řady Vylet Nails nebude již nic stát v cestě vaší fantazii. Mnoho let výzkumu se vyplatilo díky kouzlu na nehtech a úsměvu na něčí tváři.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní