Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Ultrazvukové čištění jednotky
V NAIL-EON ultrazvukový čistič záruky brilantní čistotu
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Dostaneme vždy vysoce kvalitní. Zlepšili jsme však naše Ultrazvukový micí stroj pro vás. Zkontrolujte, zda sami sebe, jak rychle a snadno dostanete své nástroje, brýle, šperky a mnoho dalšího na čištění. Zařízení je vyplněna s čistou vodou. To hodí až na 750 ml. S jeho 42 000 Hz frekvencí je tišší než ostatní zařízení. Můžete si vybrat z pěti různých nastavení, 90, 180, 280, 380, nebo 480 sekund. Zařízení také brýle, hodinky, šperky a dokonce i CD a DVD jsou velmi čisté a bez klíčků kromě své nástroje během několika minut. Fréza přílohy lze čistit také jemně a důkladně, budete naprosto ohromeni. Pokud čištění mocí není dost od ultrazvukové čistící zařízení, můžete dát zvláštní čisticí koncentrát do vody. Za normálních okolností to není nutné. Ultrazvukový čistič čistí skrze fyzický proces zvaný kavitace. Průměr tři minuty jsou dost a téma je zářivě čisté. Další léčba již není potřeba. Zařízení se hodí na každý stůl a neměla by tam chybět. Lze připojit k jakékoli standardní zásuvky. Samozřejmě je zařízení technicky správný a je v souladu s evropskými standardy. Nechte se Inspirujte naše ultrazvukové čističe. Jako vždy dostanete produkt nejvyšší kvality s námi.

Rozměry
+
0.254 Metry (m)
0.177 Metry (m)
0.172 Metry (m)
instrukce
+
Díky vysoké čistící frekvenci se čisticí tekutina přemístí vysokofrekvenčním kmitáním, takže se odstraní i nejmenší částečky nečistoty na nepřístupných místech. Naplňte nádržku studenou vodou, popřípadě přidejte čistící koncentrát, nastavte si požadovanou dobu a stiskněte tlačítko ZAP/VYP. Zařízení začne čistit.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.8
Přehled
5
8
4
2
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní