Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Ultrazvukové čištění jednotky

Ultrazvukové čištění jednotky

NAIL-EON Ultrasonic Cleaner Ultrazvukové čištění jednotky NAIL-EON Ultrasonic Cleaner
24,90 € *
19,15 € / 1000 g

Nejen profesionální ošetření rukou a chodidel se musí přidržovat norem vztahujících se na hygienu, čistota je důležitá také v "obyčejném" nehtovém studiu. Mnohé přístroje nestačí vyčistit pouze na jejich povrchu, ale musí být dezinfikovány důkladně pomocí ultrazvukového čisticího přístroje. Jen tak se dají odstranit i ty nejjemnější částečky jako jsou zbytky umělých nebo přirozených nehtů či zbytky kůže, které vznikly jako odpad při jejich úpravě. Ultrazvukové čistící přístroje patří mezi moderní a účinné druhy čisticích přístrojů, pracují tiše a rychle a jsou velmi skladné. Mnozí původci (ne všichni), způsobující infekci nehtů a nehtového lůžka, jsou v takovém čistícím přístroji odstraňování. Chrání tedy Vaše zdraví, i zdraví samotného zákazníka /-čky. S takovým přístupem k práci a kladením důrazu na hygienu používáním těchto přístrojů určitě přesvědčíte Vaši klientelu, konec konců ultrazvukové čistící přístroje na brýle či šperky nejsou žádnou novinkou a osvědčily se již v mnoha domácnostech. Protože se do přístrojů nalévá voda bez přidání agresivních čistících prostředků, můžete v ní bez obav uchovávat čisté přístroje a nářadí, protože voda nijak nenapadá jejich povrch. Totéž se vztahuje na nehtových umělců /-kyně v malém stylu.

Naše přístroje jsou po technické stránce spolehlivé a splňují evropské normy. Menší přístroje - při objednání více kusů - nabízíme dokonce za nižší cenu. Na všechny přístroje poskytujeme tříletou záruku.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní