Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Parafínové lázně na ruce
Parafínový vosk sada NAIL-EON pro zvlášť citlivou poko ku
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Se koná v nehtový salon nejen nehty, nebo manikúru, velký význam je připojen k péči o ruce a nehty. Parafínový zábal je jedním z nejpopulárnějších hřebík salon zařízení Spa. < BR >< BR > NAIL-EON s parafinovým voskem ruce rychle a trvale je intenzivní péče. Sada obsahuje elektrickou parafínový zábal, dva aroma parafínové bloky â 400 gramů, deset Protectorbags fólie a dva teplé froté rukavice. Parafínový zábal udržuje suché a rozpraskané kůže a otevírá póry. Následné ošetření s krémy a pleťové vody se chová v hlubších vrstvách kůže. Wax Kit je vhodný pro péči o ruce, nohy a lokty, tepelné ošetření zvyšuje blahobyt a může zvýšit pružnost kůže.

Univerzální parafín, nastavených koupel s voskem z NAIL-EON je metoda především trvalý efekt způsobuje symptomatickou úlevu od zdravotních potíží jako je artritida, zánět, sportovní úrazy a ztuhlost kloubů. Parafínové značky, Bath sada s voskem hřebík Eon má 3 roky záruka jako všechna zařízení zde v nded e-shop a také pomáhá Ergoterapie a revmatismus. NAIL-EON parafínové lázně set + 2x400g parafin a kosmetické doplňky parafín pomeranč Starter Kit pro ruce, nohy a nehty Studios.Rozměry
+
0.24 Metry (m)
0.309 Metry (m)
0.175 Metry (m)
instrukce
+

Krok č. 1: Umyjte si ruce a důkladně si je utřete. Sundejte si šperky a vyhrňte si rukávy. UPOZORNĚNÍ: Dbejte prosím na to, aby se tepelný ochranný kryt nacházel na dně zařízení.

Krok č. 2: Zkontrolujte teplotu vosku tak, že nanesete vosk na vnitřní stranu svých zápěstí.

Krok č. 3: Ruku s lehce roztaženými prsty vložte do vaničky. Pak ji ihned, ale opatrně, opět z vaničky vytáhněte. Vosk nechejte na rukách ztuhnout. Před dalším ponořením počkejte minimálně 3 sekundy, dokud vosk neztuhne. Tuhý parafín se už neleskne!

Krok č. 4: Krok č. 3 opakujte libovolně často, minimálně ale 3 x.  Čím více vrstev nanesete, tím déle se teplo  udrží.

Krok č. 5: Nasaďte si ochranný sáček a ruce na 15 minut dejte do froté rukavice. Tím se udrží teplo.

Krok č. 6: Sundejte si froté rukavice a ztuhlý vosk odviňte z rukou s ochranným sáčkem. UPOZORNĚNÍ: Doporučuje se ztuhlý vosk vyhodit, protože se v něm nacházejí odumřelé kožní buňky.


Tip: Klidně můžete před ošetření parafínem  nanést ošetření pokožky. Díky teplu se otevřou 

kožní póry a ošetření pokožky se může dokonale rozvinout. Upozornění: Parafín ve vaničce nesmí překročit rysku maximální hodnoty. Pro ošetření chodidel a loktů dodržujte prosím kroky 1-4.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.9
Přehled
5
25
4
2
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní