Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Parafínové lázně na ruce
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Parafínový vosk sada NAIL-EON pro zvlášť citlivou poko ku
Podrobnosti
+

S naší sadou parafin nehty Eon jste absolutně v trendu. Nikdy nebylo snazší bylo soukromé wellness oáza Doma se. Parafínový zábal rukou způsobuje po jednorázových Aplikace za zlepšení textury kůže. Se aplikuje teplý a Proto povzbuzuje krevní oběh. Každý, kdo trpí záněty kloubů, je Po tepelném ošetření cítí významně lépe. I lidé s zlepšení elasticity kůže Zjistěte slabé pojivové tkáně. Jste slouží k udržení náš soubor pocit pohody ruce, nohy a lokty. Přiložený hřebík salon jednotka zahřívá aromatický vosk, dokud není kapalný. Teplý parafín otevírá póry, tedy mohou balení, speciální krémy a optimálně pleťová voda proniknout do hlubších vrstev kůže a jeho Efekt. Suché, lámavé nebo dokonce rozpraskané kůže jsou nyní minulostí. Velké sady jsou po nádobí pro jednu plný luxusních léčba: elektrický nehtový design Parafínový zábal, dva bloky od vosku s každou vůni parafínu 400 g, 10 kusů Protectorbags fólie, teplé Frotteehandschuh a plyšové Terry boot. Naše kompletní sada pro výsledky nabídkového řízení. Kombinovat relaxační ošetření s rozsáhlou manikúru nebo pedikúru. Jeden Pokyny k použití v našem poli. Jsme rozdávání na spotřebiče Záruka: 3 roky. Jak vidíte, vám nabízíme exkluzivní Všestranné služby. Důvěřujte naší dlouholeté zkušenosti a zavřít Obraťte se na fanoušky po celém terapie teplého vosku.

Rozměry
+
0.24 Metry (m)
0.309 Metry (m)
0.175 Metry (m)
instrukce
+

Krok č. 1: Umyjte si ruce a důkladně si je utřete. Sundejte si šperky a vyhrňte si rukávy. UPOZORNĚNÍ: Dbejte prosím na to, aby se tepelný ochranný kryt nacházel na dně zařízení.

Krok č. 2: Zkontrolujte teplotu vosku tak, že nanesete vosk na vnitřní stranu svých zápěstí.

Krok č. 3: Ruku s lehce roztaženými prsty vložte do vaničky. Pak ji ihned, ale opatrně, opět z vaničky vytáhněte. Vosk nechejte na rukách ztuhnout. Před dalším ponořením počkejte minimálně 3 sekundy, dokud vosk neztuhne. Tuhý parafín se už neleskne!

Krok č. 4: Krok č. 3 opakujte libovolně často, minimálně ale 3 x.  Čím více vrstev nanesete, tím déle se teplo  udrží.

Krok č. 5: Nasaďte si ochranný sáček a ruce na 15 minut dejte do froté rukavice. Tím se udrží teplo.

Krok č. 6: Sundejte si froté rukavice a ztuhlý vosk odviňte z rukou s ochranným sáčkem. UPOZORNĚNÍ: Doporučuje se ztuhlý vosk vyhodit, protože se v něm nacházejí odumřelé kožní buňky.


Tip: Klidně můžete před ošetření parafínem  nanést ošetření pokožky. Díky teplu se otevřou 

kožní póry a ošetření pokožky se může dokonale rozvinout. Upozornění: Parafín ve vaničce nesmí překročit rysku maximální hodnoty. Pro ošetření chodidel a loktů dodržujte prosím kroky 1-4.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.9
Přehled
5
23
4
2
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní