Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Osvětlení stolu
Pracovní lampa NAIL-EON je ekonomická a jasně svítí ve stejné době
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Hygiena a čistota by měla být hlavní prioritou v nehet designu a nail módní mohl také cvičení a správný materiál, stejně jako nástroj pro nejdůležitější body. Zařízení a pracovní světlo patří mnoho nehtový salon na každém stole. Lampa je nejdůležitější nádobí na ponku. Pro nehty a nail design je nezbytné, aby mohli pracovat perfektně správné osvětlení. Naše pracoviště lampa NAIL-EON vám poskytne výborné pracovní podmínky a rozsvítí cestu k nádherné modelu vrstev. LED světlo je bez odlesků a nízké záření. Zářivě bílé LED technologie dosáhne hodnoty expozice, například pouze denní světlo. Proto celou plochu lze plně osvětlené. Lampy mají výhodu, že vytvářejí žádné teplo LED. Oni jsou proto předurčuje pro nehty, protože neexistuje žádné riziko popálení. Pro hřebík stylistů a klientů práce pod lampou je stejně příjemné. Vzhledem k tomu, že žádný prach je okouzlen svítilny, čištění je snadné a neexistují žádné negativní účinky. UV gel mohou rozcházet se v názorech zatvrdit chybějící teplo. Nabízíme produkty nejvyšší kvality, které splňují vysoké požadavky evropské normy. Posuďte sami a už to vadí, špatné osvětlení na vašem stole. Nechte světlo na naše pracoviště lampa NAIL-EON.

Rozměry
+
0.754 Metry (m)
0.319 Metry (m)
0.068 Metry (m)
instrukce
+
Protože samotná lampa nepřitahuje žádný prach, tak čištění je jednoduché a bez komplikací. S touto pracovní lampou lze úplně osvítit celý pracovní stůl.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.9412
Přehled
5
16
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní