Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Odsávání
Nehtové Studio odsávání prachu k ochraně před podáním
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Jedním z hlavních zdravotních rizik v oblasti modeláže nehtů je jemný prach vytvořený když podání nebo frézování umělých i přírodních nehtů. Tento jemný prach ve vzduchu a mohou být vdechnuty. Alergie nebo v nejhorším případě, plicní onemocnění může nastat jako výsledek. Ale ani ve své vlastní kůži a salon zařízení nehtů a pracovního prostředí se prach usadí nepříjemné, takže požadavky na čištění a údržbu zvýšit. Extrakce nehtové studio prachu Naileon ukončí těchto problémů.


S výkonem 23 wattů, tyto odsávání prachu je skutečný powerhouse pro nehtové studio. Přístroj je vybaven praktickou podporu zápěstí, na kterém chcete odpočívat své ruce a ty zákazníky v průběhu léčby. Před podáním přístroj se zapíná pomocí tlačítka. Celkové kumulované prach se extrahuje a bezpečně zachycen ve filtračním sáčku. Přístroj běží velmi tiše a nezasahuje do příjemné atmosféře profesionální nehtové salony. Kromě toho zařízení je energeticky velmi účinná. O velikosti 110 mm x 310 mm x 320 mm (šířka x délka x H), přičemž odsávání prachu velmi kompaktní a dokonale zapadá do každé pracovní oblasti.

Pokud je filtr plný, jej lze snadno vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou. Pro péči o samotném zařízení, stačí otřít vlhkým hadříkem. NAIL-EON odsávání Nail studio prachu - Premium tabulka extrakce pro modelování nehtů a manikúru a pedikúru.

Rozměry
+
0.304 Metry (m)
0.281 Metry (m)
0.136 Metry (m)
instrukce
+
Před pilováním se zařízení zapne pomocí tlačítka. Veškerý vzniklý prach se odsaje a je bezpečně uzavřený ve filtračním sáčku.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.5349
Přehled
5
28
4
12
3
2
2
0
1
1

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní