Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Odsávání
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Nehtové Studio odsávání prachu k ochraně před podáním
Podrobnosti
+

, Jedním z hlavních zdravotních rizik v oblasti nehtu je jemného prachu při podání nebo řezání syntetických a přírodních nehtů. Tento jemný prach ve vzduchu a mohou být vdechnuty. Alergie nebo v nejhorším případě, srdeční zástava může dojít v důsledku. Ale také na vlastní kůži a nehty salon se prach usadí vybavení a pracovní prostředí nepříjemné, tak to zvyšuje potřebu čištění a péče. Naileon Nagelstudio systém odsávání prachu co dál s těmito problémy.

< BR / > s výkonem 30 wattů, toto odsávání je skutečný powerhouse pro nehtový salon. Zařízení obsahuje praktický ruka odpočinku, spočívají na rukou, nebo kteří klienti během léčby. Před podáním, zařízení prostřednictvím klíčový spínač Zapnuto. Celý nahromaděného prachu je extrahován a bezpečně zavřený v filtrační sáček. Zařízení se systémem tichého a není v rozporu v prostředí profesionální nehtové salony. Zařízení navíc pracuje velmi energeticky úsporné. Velikosti ok 110 mm x 310 mm x 320 mm (W x d x v x H) s odsáváním prachu je velmi kompaktní a dokonale zapadá do každé pracovní oblasti.

Je filtr plný, může jednoduše odstraněny a čistit pod tekoucí vodou. Zahrnout nehty-EON Nagelstudio extrakce obsahuje tři bavlněné prach sáček, sáček rychle lze snadno vyměnit když už čeká na zákazníky. Pro péči o zařízení postačí pravidelně čistěte vlhkým hadříkem otřete ho vypnoutRozměry
+
0.304 Metry (m)
0.281 Metry (m)
0.136 Metry (m)
instrukce
+
Před pilováním se zařízení zapne pomocí tlačítka. Veškerý vzniklý prach se odsaje a je bezpečně uzavřený ve filtračním sáčku.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.6098
Přehled
5
27
4
12
3
2
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní