Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Odsávání
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nehtové Studio odsávání prachu k ochraně před podáním
Podrobnosti
+

, Jedním z hlavních zdravotních rizik v oblasti nehtu je jemného prachu, které jsou vytvořeny při podání nebo řezání syntetických a přírodních nehtů. Tento jemný prach ve vzduchu a mohou být vdechnuty. Alergie nebo v nejhorším případě, srdeční zástava může nastat v důsledku. Ale také na vlastní kůži a nehty salon se prach usadí zařízení a pracovní prostředí nepříjemný, takže čištění a péče o potřeby, které zvyšují. Systém odsávání prachu Naileon Nagelstudio dělá pryč s těmito problémy.

< BR / > s 23 w, toto odsávání je skutečný dříč pro nehtový salon. Prostředek obsahuje praktické ruka odpočinku, vložil jsem do rukou, nebo kteří klienti během léčby. Před podáním, zařízení prostřednictvím klíčový spínač je zapnutý. Celý vzniklý prach je extrahován a bezpečně uzamčena v filtrační sáček. Zařízení se systémem silent a nezasahuje do prostředí profesionální nehtové salony. Kromě toho zařízení funguje velmi energeticky úsporné. S velikostí 110 x 310 x 320 mm (W x d x v x H) je velmi kompaktní a dokonale se hodí v každé pracovní ploše odsávání prachu.

Filtr je plný, může jednoduše odstraněny a čistit pod tekoucí vodou. Nehty-EON Nagelstudio extrakce obsahuje tři bavlněné prach sáček, součástí, aby sáček rychle lze snadno nahradit když už čeká na zákazníky. Na péči o zařízení, pravidelně s jej setřete vlhkým hadříkem. NAIL-EON nehtové Studio odsávání - premium tabulky extrakce pro nehty, manikúru a pedikúru.

Rozměry
+
0.304 Metry (m)
0.281 Metry (m)
0.136 Metry (m)
instrukce
+
Před pilováním se zařízení zapne pomocí tlačítka. Veškerý vzniklý prach se odsaje a je bezpečně uzavřený ve filtračním sáčku.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.6
Přehled
5
28
4
12
3
2
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní