Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Odsávání
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Odsávání

Prachové sáčky pro náhradní prachu Odsávání Prachové sáčky pro náhradní prachu
1,18 € *
1,18 € / 100 g
NAIL-EON hřebík design odsávání Odsávání NAIL-EON hřebík design odsávání
43,62 € *
29,28 € / 1000 g
Promed nehty odsávání prachu Odsávání Promed nehty odsávání prachu
92,43 € *
Promed hřebík odsávání prachu filtrační jednotky Odsávání Promed hřebík odsávání prachu filtrační jednotky
24,90 € *
34,11 € / 100 g

Odsávání prachu je třeba všude tam, kde při práci s formováním určitého materiálu vznikají jako odpad jeho miniaturní částečky. To, co je běžné v závodech na zpracování dřeva, nebo v kovozpracujícím průmyslu, se pomalu začíná objevovat i v různých uměleckých ateliérech. Když se prach samovolně rozvíří a následně se usadí na přístrojích a pracovní ploše, je nejen nepříjemný, ale jeho přítomnost ve vzduchu ohrožuje zároveň naše zdraví. Pro nehtové umělce nepředstavuje žádný problém nosit při práci medicínské rouška na nos a ústa, v mnoha případech se to dokonce doporučuje. Od zákazníků bychom to však neměli vyžadovat. Abychom chránili jejich zdraví a zabránily při modeláži umělých nehtů usazování vzniklého prachu na jejich pokožce a oblečení, je rozumné používat přístroje na odsávání prachu. Tyto malé vysavače pracují potichu a spolehlivě, filtry a sáčky, které jsou jejich součástí, se dají snadno vyměnit a Vaše nehtové studio tak bude po hygienické stránce zářit čistotou. Prospěje to nejen Vaší práci, ale i Vašemu zdraví.

Na našich stránkách najdete přístroje od různých výrobců. Mezi přístroji CARRERA Collector odsávačka prachu, Promedia odsávačka prachu a Naileon odsávačka prachu neexistují žádné rozdíly v kvalitě - všichni tři výrobci nabízejí tu nejvyšší kvalitu. Proto poskytujeme na všechny přístroje tříletou záruku. Manipulace s nimi je nekomplikovaná a jsou vhodné jako pro domácí použití, tak pro použití v profesionálním nehtovém studiu.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní