Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / LED CCFL zařízení a UV lampa
NDED 4 Lampa UV zařízení
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

UV světlo jednotka je zásadní pro vytvrzování gelu, nehtů a nehtového designu. Požadované nástroje a materiály nebudou uloženy na opačným konci. UV lampa je obvykle jeden z nejvíce nákladné vybavení zakoupit. Ale to nemusí být! Be-all a stanicí dokonalé nehty jsou vhodné vybavení a UV lampy. LEDY je velmi levné varianty, která dodává ještě ideální podmínky a naprosto zamilujete 4 trubice UV světlo jednotky. Časovač světelné jednotky může být upravena ve třech různých úrovních. Je nastavena na 120 sekund, 180 sekund nebo 30 minut nepřetržitý provoz. Gel má různé vytvrzovací čas jako hřebík umění výtvory, jako například 3D-Nailart. Po každém léčení správné nastavení může být přijato k dosažení perfektní výsledek. Dokonalé výsledků lze dosáhnout i s nehty umělecké dílo a 3D-Naildesign. UV lampa stříbrné nebo bílé bydlení, může být vybrán zřídit. Mohou být zrcadleny výměnnou desku, stejně jako vnitřní bydlení. 4 Zářivky jsou dodávány přímo do lampy. V našem zařízení poskytujeme záruku tři roky. UV lampy jsou však vyloučeny ze záruky. Spoléhat na našich mnoha let zkušeností. Dostanete tento zásadní kus vybavení.

Pečeť
+
instrukce
+

Po nanesení gelu je umístěn ruku při zapnutí zařízení v interiéru. Gel je vyléčen po stanovenou dobu.


UV světlo polymerace nefunguje.
Zapnete UV světlo polymerace, pokud jste dříve přesvědčeni, že UV byly správně umístěny trubky. Zkontrolujte, zda je připojen světelné polymerace do fungující zásuvky. Pokud pro příklad pouze 2 UV pracovní trubky, je obvykle v případě, že ostatní 2 trubky není změněn správně. Stiskněte to, prosím, dokud pevně do zásuvky. Je-li trubice pak stále nefunguje a jste postupovali podle návodu, nebo zařízení od počátku není přijatelný, kontaktujte prosím náš zákaznický servis.
UV trubice blikat nebo nevejde.
Ujistěte se, že používáte správné trubky pro vaše UV světelné polymerace. Protože existují různé modely na trhu. To je běžné, že trubky krátce blikla, když zapnete světlem tuhnoucí jednotky. Také to může být také že trubky se nosí a světlice. Pokud jeden nebo dva z trubek blikat, je pravděpodobné, že trubky se nosí a je třeba vyměnit.
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.5981
Přehled
5
71
4
32
3
2
2
1
1
1

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní