Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / LED CCFL zařízení a UV lampa
S UV lampou od NAIL-EON spravuje modelu umístění v perfektní
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Po vás vaše přírodní nehty pěstěné, nebo umělé nehty se nalepí a podána, musí mít také určitou trvanlivost. Mnozí nehtové salony, ale také mnoho žen doma sami modelovat nehty, vytáhl varianta gel. Tato metoda však vyžaduje speciální UV lampy. Lampa UV na nehty-EON v bílé nebo stříbrné, vhodný pro profesionální nehtové design ve své vlastní čtyři stěny. Pokud zvolíte zařízení s reflexní vnitřní pouzdra a zrcadlené prodloužit základní desky pro jeden z těchto exkluzivních hřebík salon, které také nahradit, uděláte dobrou volbu. Tato UV lampa, s rozměry 230 mm x 250 mm x 105 mm (W x d x v x H), také registrované časovač, lze individuálně nastavit na 30 minut, 120 nebo 180 sekund. Přesně správné zařízení pro domácí nehtové Studio, který je vyroben podle nejvyšších standardů Evropské kvality. Levné UV lampu, včetně 4 pruh světla, může být snadno pořádek v našem internetovém obchodě a získat dodáván s DHL. 4 Nabídl týden vrátíme politiky, stejně jako záruka 3 roky na této jednotce. Záruka je omezena pouze na UV zařízení, ale ne na žárovku. Rozhodne trvale krásné, stabilní a silné nehty obdrží pro zařízení a v prostřednictvím dobře uzená gelu.

Pečeť
+
instrukce
+
Po nanesení gelu je ruka Při zapnutí v interiéru. V závislosti na daném Čas, gel je vyléčen.
UV světlo polymerace nefunguje.
Zapnete UV světlo polymerace, pokud jste dříve přesvědčeni, že UV byly správně umístěny trubky. Zkontrolujte, zda je připojen světelné polymerace do fungující zásuvky. Pokud pro příklad pouze 2 UV pracovní trubky, je obvykle v případě, že ostatní 2 trubky není změněn správně. Stiskněte to, prosím, dokud pevně do zásuvky. Je-li trubice pak stále nefunguje a jste postupovali podle návodu, nebo zařízení od počátku není přijatelný, kontaktujte prosím náš zákaznický servis.
UV trubice blikat nebo nevejde.
Ujistěte se, že používáte správné trubky pro vaše UV světelné polymerace. Protože existují různé modely na trhu. To je běžné, že trubky krátce blikla, když zapnete světlem tuhnoucí jednotky. Také to může být také že trubky se nosí a světlice. Pokud jeden nebo dva z trubek blikat, je pravděpodobné, že trubky se nosí a je třeba vyměnit.
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.76
Přehled
5
20
4
6
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní