Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / LED CCFL zařízení a UV lampa
NAIL-EON CCFL lampa pro vytvrzování UV LED a gely
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Zařízení, jako jsou UV lampa nehtové Studio patří čistotu, hygienu a správné nástroje nutně v nehtový salon. Jinak žádné správné nehty modelování může být model. Trubky, které jsou umístěny v lampy, musí být vyměněn po určité době. To je nejen časově náročné, to může být docela nákladné. Naše nehty-EON CCFL lampa je perfektní alternativa. CCFL technologie je technologie, v níž se používá takzvané studené katodové trubice. Má životnost 30 000 hodin. Náhradní trubice zařízení tak vzdálené. Kromě její dlouhověkosti ona je také mimořádně hospodárné. Ušetřete až 40 % energie ve srovnání s konvenční UV lampou s UV lampou. Zvláštní věc na našem nehty-EON CCFL lampa je, že všechny UV gely a také LED gely mohou ztvrdnout. To funguje mnohem efektivněji a tvrdne gely za polovinu času jako jejich běžné protějšky. Ale podmínkou je, že ruka je zařízení správně a přesně ve středu. Chcete-li zajistit, že lék prosím extra gel na palec. Tak, aby se gel dokonale vyléčen, CCFL trubicemi jsou umístěny v úhlu do strany a dozadu nakloněné v tělese. Prosím, mějte na paměti, předehřívání svítilny 90 až 120 sekund před prvním použitím den k dosažení nejlepších výsledků.

Úhel palce v lampy CCFL gel může spustit dolů a není řádně vyléčena palcem. Proto doporučujeme palcem zvlášť k zatvrzelosti.
 

Rozměry
+
0.16 Metry (m)
0.184 Metry (m)
0.07 Metry (m)
Pečeť
+
instrukce
+
Palce se v tomto zařízení na utvrzování nehtů utvrzují samostatně.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.3
Přehled
5
6
4
15
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní