Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Zařízení / Elektrické pilníček na nehty
Promed de luxe
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Podání je jednou z nejdůležitějších částí nehtu designu. Také Manikúra a pedikúra jsou úkoly, které vyžadují podání. Naše Promed 620 de luxe je ideální řešení pro profesionální práci.Přístroj je "Made in Germany", a je navržen tak, aby byl ideální pro začátečníky i pokročilé. Funguje to rychlý a výkonný. Díky své malé rozměry, ale také může být použit jako druhé zařízení, nebo to může být užíván s při návštěvě zákazníky.Novinkou tohoto zařízení je univerzální ovládání, které nastaví rychlost a směr.Knop je dokončena s šumivým klenot a má bezpečnostní zastávku.Bezpečnostní zarážka zapne zařízení automaticky, pokud rychlost příliš rychle, nebo soubor čelí příliš velký tlak při podání.

Promed 620 de luxe má úsporu místa, nové a inovativní design. To se vejde na každý stůl bez problémů.Bílé pouzdro a perlivá lila rukojeť se vejde do každého prostředí.Přístroj je také vybaven podporu pro ruční kus.Soubor pochází přímo s daným zařízením, ruční kus, ručník, držák bitů, nylonový kartáč, 30 čepice, napájecí adaptér a manuál.

Budete mít více než spokojený s jednoduchostí práce, které toto zařízení může dosáhnout. Nechte 620 Promed přesvědčit vás, budete milovat!

instrukce
+
Na základě malé konstrukce se výborně hodí jako druhé zařízení nebo pro služební návštěvy.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4
Přehled
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní