Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Základní gelu
Vylet-Nails Premium nátěr gel - lepící Gel - jako základna pro krásné nehty

Podrobnosti
+

Vysoce kvalitní Vylet-Nails Premium připravovat gel - lepící gel z kategorie UV gel & barevný gel nabízí ideální základnu pro modelování gelem. Základní gel se aplikuje na nehet a vyléčen. Následující konstrukce, hřebík umění - a těsnící vrstvy jsou stejně odolný jako základní gel. Tedy důkladné primer je obzvlášť důležité.


Řád Vylet-Nails Premium připravovat gelu podle Příprava přírodního nehtu. To je podána zdrsněny a pokryté vrstvou nátěru. Pojivo zaručuje stabilní postavení primer na nehty. Základní nátěr je namalovaný na v tenké vrstvě na nehet a pak léčit pod UV lampou. Je důležité již v této vrstvě gelu že hrany nehtu zůstávají volné, zbytky gelu mohou být odstraněny s oranžovou dřevěné tyče před léčení. Je připravovat gelu se vysuší, vrstvy gelu struktury jsou použity, pak je uzavřena pro dlouhou životnost a vysoký lesk. Vylet-Nails Premium primer gel lze použít jako základnu pro UV lak. Aplikace se provádí v tomto případě stejně jako u gelových nehtů. Gel vrstva se aplikuje na usušené základní nátěr. Také zde se doporučuje těsnění pro dlouhé rukojeti.


viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní