Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Základní gelu

Základní gelu

Přirozené nehty jsou choulostivé. Pokud se jim dostane odpovídající péče, vypadají sice pěkně - tak jako vše, co stvořila příroda - ale snadno se lámou a citlivě reagují na mechanické podněty, jakými jsou například intenzivní ťukání do klávesnice počítače, požívání různých pracovních nástrojů, nebo prach a drsné povrchy předmětů . Při větší zátěži bychom je měli chránit, aby jim neubylo na kráse, i přesto, že je pravidelně ošetřujeme barvami, laky či gely. V takovém případě jsou doporučení hodným řešením umělé nehty. Na přirozených nehtech vytvářejí ochrannou vrstvu složenou z gelu nebo akrylu a tak tyto nejsou více přímo vystavovány škodlivým vlivům okolí. Přirozené nehty si tak mohou trochu odpočinout, ale pouze pokud byl umělý nehet šetrně nanesen. Jinak se může stát, že aplikované lepidlo bude mít na přirozený nehet přesně opačný účinek, případně vůbec nebude držet.

V našem katalogu najdete vysoce kvalitní gely, které se nanášejí jako základní vrstva po odmaštění a dezinfekci nehtů speciálními přípravky. Uvedené produkty jsou k přirozeným nehtům velmi šetrné a zároveň zaručují vynikající přilnavost. Kromě cenově výhodnějších velkých balení, určených zejména pro nehtové studia a profesionální nehtové designéry, máme k dispozici i malá množství, vhodné pro použití v domácnosti. A protože ne vždy se nám podaří to, co chceme, nabízíme také jako praktickou pomůcku informační brožury. Najdete v nich tipy a triky, jak zacházet s UV gely, návody na modeláž umělých nehtů, jakož i seznam možných chyb vyskytujících se při práci s UV gely a návrhy na jejich odstranění.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní