Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Vylet-Nails Studio Edition
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Vylet-Nails Studio Edition

Vylet-Nails Premium barevný gel neon Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium barevný gel neon
z 3,62 € *
Vylet-Nails Premium barevný gel slídy Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium barevný gel slídy
z 3,48 € *
Vylet-Nails Premium struktura gel Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium struktura gel
z 4,87 € *
Vylet-Nails Premium barva gel pastel Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium barva gel pastel
z 2,68 € *
Vylet-Nails Premium UV gel špetka Vylet-Nails Studio Edition Vylet-Nails Premium UV gel špetka
z 4,83 € *

Vylet-Nails-Studio-Edition Vám nabízí vše, co potřebujete na modeláž gelových nehtů. Produkty značky Vylet-Nails jsou dodávány přímo od výrobce, jsou vysoké kvality a snadno se zpracovávají. Vylet-Nails-Studio-Edition představuje sérii UV gelů určených na modeláž umělých nehtů, které však za žádných okolností nevypadají uměle. Právě naopak - tyto gely se nanášejí v tenoučkých vrstvách na přirozené nehty a díky detailnímu zpracování jsou od pravých nehtů na nerozeznání. Přitom disponují nehty vymodelované pomocí produktů Vylet-Nails všemi výhodami gelových nehtů: snadno se zpracovávají, jsou stabilní a odolné vůči zátěži a při tom všem ještě i přitažlivě vypadají. Zároveň chrání přirozené nehty, které díky nanesené vrstvě gelu nejsou permanentně poškozovány laky, odlakovači nebo jinými tekutými přípravky. Právě naopak, jsou chráněny a mohou si od soustavné námahy odpočinout.

Vylet-Nails-Studio-Edition Vám splní opravdu každé přání. Jakož i při ostatních sériích UV gelů, i v tomto případě se všechny produkty vzájemně doplňují a lze je kombinovaně používat. Všechny jsou dodávány přímo od výrobce - od primeru, přes jedno a dvoufázové gely, finish a color gel až po gely s metalizovanými efekty, třpytící gely i barevné gely v neonových odstínech. Zaručujeme Vám nejvyšší kvalitu odpovídající všem evropským standardům. Gely z řady Vylet-Nails-Studio-Edition jsou stejně vhodné pro alergiky. Můžete je objednat za výhodnější cenu i ve velkých baleních určených pro nehtové studia, jak i pro ty, kteří mají nehtový design jenom jako zálibu.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní