Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Vylet-Nails Elements
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Vylet-Nails Premium barevný gel kovový - nový vzhled gelových nehtů
Podrobnosti
+

Kovový vzhled dělá hřebík do něčeho velmi zvláštní. Třpytivé, kovové vytvořil Vylet-Nails Premium barevný gel na nehty, účinky světla znovu a svěží. Barevný gel se používá jako vrstvu v modelu struktury nehtu, schopný.
Vylet-Nails Premium barevný gel je kovové, používaná v nehtů barevnými gely. Přírodní nehty je podána v podobě, doléhá s vyrovnávací paměti a zachází s primer jako pojivo. Potom primer a stavební gely se používají a vyléčit každou vrstvu po vrstvě. Barevný gel tvoří závěr konstrukční vrstvy a pohybuje nad umělých nehtů ve vybraných kovový odstín. Stopy, které je Ujistěte se, že je aktivována gel v tenké, ale bohaté vrstvy. Tím je zajištěno úplné vyléčení pod UV lampou. Je-li to nezbytné, druhou vrstvu gelu může zesílit výslednou barvu. Uzavírá s krycí nátěr, který poskytuje nehty jako těsnící gel s vysokou pevností a vysoce lesklý finální vrstvy.
viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní