Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Vylet-Nails Elements
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Vylet-Nails Premium barva gelu hravé pastel - romantické
Podrobnosti
+

Jemné barvy jako pastel na gel lak na připevnění Vylet-Nails Premium barevný gel, jsou aktuální. Jen jeden den, nebo pro všechny uživatele, které jemně milovat tento barevný gel s pastelovými barvami je ideální. Vysoce kvalitní produkt slibuje dlouhou lesk a dlouhotrvající lesk.
Gelové nehty jsou zhotoveny v různých krocích. Příprava přírodního nehtu jako i použité gel je rozhodující pro kvalitu hotových umění nehet. Hřebík v podobě rafinovaného zdrsněny a natřená základovou barvou. Čítanky a stavební gely, aby hotové lisované umělých nehtů, který vypadá ještě krásnější perfektní křivce C je modelovat. Vylet-Nails Premium barva gel pastel je poslední vrstvu struktury a pokrývá nehet s měkkých pastelových odstínu. Nízkou tloušťku, stejně jako bohaté kontrakt pro všechny vrstvy jsou důležité. Tím je zajištěno rovnoměrné sušení a hladký povrch. V závislosti na požadavku intenzita barvy pastelové barevné gely lze zvětšit ještě o další vrstvy. Vrchní nátěr, použité jako povrch zajišťuje těsnění a tím dlouhou trvanlivost. Po vytvrzení, poslední vrstva je čistit a leštěné a ukazuje jako dlouhotrvající lesk.
viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní