Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Gelu stavitel
Vylet-Nails Premium stavební gel - přírodní nehty, posilování s gelem

Podrobnosti
+

Umístění modelu gel je stále lék první volby pro posílení nehtů povahu. Vylet-Nails Premium struktura gel ideál je vybudovat extravagantní nebo přirozeně působící gel nehty. Dobrá příprava přírodního nehtu a konečnou pečeť jako dokončení jsou důležité.

Předtím, než Vylet-Nails Premium struktura gel se používá k modelování přírodních nehtů gel musí být podán a s primer a základní nátěr. Kabát je vyléčen základny první je nanesena vrstva gelu. Gel je pracoval od středu nehtu na okrajích, kde stavební gel je maloval tenké. Tento gel nejsou v kontaktu s okraji nehty a kůžičku musí přijít, protože to vede k vlekům gel na nehty. To je však důležité, aby každá vrstva gelu jako tenké selže a je léčit odděleně. Po výsledcích v požadované C-oblouk. Nehtové tipy musí být pokryta pečlivě stavební gel. Hřebík je předem připravené, vrstvy barvou gelu nebo lakování nehtů UV lze pak aplikovat. Vrchní nátěr jako povrch gel na nehty je odolné a vysoce lesklý.


viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní