Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Gelu stavitel
Sklolaminátové konstrukce gel pro přírodní nehty lámavé & eingrissene
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Chcete vytvořit extrémně odolné a tenké modelování nehtů problém? To není problém s naší laminátové stavební gel! Příprava nehtu jako obvykle. Opatrně nasaďte kůžičku dozadu, soubor po staré modelování, pak použít primer a prvoočkování gelu skleněná vlákna a potom to ztvrdne. Nyní můžete navrhnout modelování optimálně na pocení vrstvy aplikovat gel a modelovat nehty, pak tvrdla laminát. Výrazný účinek medu, gel se snadno nasazuje. Tak dostanete tenké a extrémně odolný model umístění. Také žádné zvedání způsobené použitím gelu skleněných vláken.
Můžete použít gel skleněné vlákno, nejen pro umělé nehty, ale i pro vaše přírodní nehty. Přes značnou stabilitu gelu můžete použít jej optimálně pro všechny typy nehtů. Pokud máte rychle lámavé nehty nebo hřebíky rychle mastný, gel skleněné vlákno je ideální alternativa pro problém nehet.
Můžete použít gel skleněné vlákno nehtové studio ideální zákazníci s nehty lámavé nebo roztrhané. Bez kyselin nehtový design Tvůrce gel nahradil stavební gel v gelu modelování a zajišťuje díky smíchané s částicemi tkanině velmi pevnou strukturu a velmi silně fixační na nehty. Díky této nové nail art skleněná vlákna gel eliminuje obtížné film - a opravárenské práce s tkanině.

Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.7778
Přehled
5
29
4
6
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní