Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Těsnící gelu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Těsnící gelu

Umělé nehty vyžadují jistou péči, aby dlouho vydržely a dobře vypadali. Za tímto účelem se používají různé gely, které se během modeláže a zdobení umělých nehtů aplikují v rámci různých pracovních kroků. Jeden z nich je těsnící gel.

Těsnící gel vytvoří na umělých nehtech lesklou vrstvu, která se dá podle potřeby leštit a zároveň chrání materiál nacházející se pod ní. Gel tedy představuje na nehtu ochranný film, vyhlazuje jeho povrch a zatěsní i ty nejmenší nerovnosti, které by se mohly zvětšit, nebo by mohly způsobit hromadění nečistot. Aplikace tohoto gelu na závěr modeláže umělých nehtů není tedy jen otázkou estetiky, ale především hygieny. Protože jen perfektně hladký povrch zabrání tomu, aby se na nehtech usazovali částečky prachu, špíny, či choroboplodných zárodků.

Těsnící gely v našem sortimentu se optimálně hodí na gelové nehty. Gel je vysoce kvalitní, velmi snášenlivý a zcela v souladu s evropskými normami. Můžete si ho objednat v různých obměnách - jako středně hustý gel s extrémně krátkým časem schnutí, nebo jako gel s vysokým leskem. K dispozici jsou také různé velikosti balení. Pokud si nejste jisti, zda můžete důvěřovat našim výrobkům, vyzkoušejte to nejprve s menším ne příliš drahým balením. Pro domácí použití je to jednoznačně to nejlepší řešení. Pro profesionální nehtové designéry jsou naopak zajímavé o něco větší balení.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní