Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Termo barevné gely
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Termo barevné gely Termo barevné gely Najděte svoji Termo barevné gely ve více než 50 různých barvách K Vaší nejoblíbenější barvě

Termo barevné gely

Termo barevné gely - barevný her na vaše gelové nehty

Termo barevný gel varianty z jemné extravagantní

Termo barevné gely jsou k dispozici v mnoha různých barevných kombinacích. Tento nádherný nehty umožní, které mohou být naladěn dokonale také na osobní styl, stejně jako na konkrétní příležitosti. Změna barvy konat definované výstupní barvy a nuance nebo odstín ve stejném stylu, takže několik nehty vzory dochází v jednom kroku. Mimořádně chytré další efekty vzniknou z varianty s třpytky pigmenty, perlový lesk nebo třpytivé transparentní pantofle gely s integrální částice.

 

Jako termo barevné gely fungují

Speciální gely barevné termo je jejich reakce na různé teplotní podmínky. Základní myšlenka, která spočívá v použití barevný gel, s přibývajícím teplem změnil krok za krokem až na druhé definovaný zvuk. Vzhledem k tomu, že změna barvy probíhá postupně, nehty zobrazeny znovu a znovu a dráždivě odlišné. Změnu barvy může dojít také při teplém prst na nehtu. Zase se změnil prostředí a nehtu povrch vychladnout, pak livrej.

To může být obzvláště účinné večer: chladí i nehty u chlazeného nápoje v ruce a tak mění svou barvu v krátké době. I když teploty vychladnout venku, speciální barvy, která je tak typická pro barevný Thermo UV gely efekt.

 

Aplikace v nehtu

Barevný gel představuje poslední vrstvu modelu umístění nehtu před zaplombovat. Nehtu je tvořen jako obvykle: nátěr se aplikuje na nehtu, který je základem odpovědnosti za následné zatčení nebo stavebním gelu. Po vybudování gel na nehty dokonalé křivky C barevný gel tenký aplikovány na nehtové ploténky a vyléčení pod UV lampou. Tento proces lze opakovat, dosáhnout požadovanou barevnou intenzitu. Pečlivé léčení dosaženo nejlepší do tenké vrstvy gelu je důležité. Povrchová úprava je provedena nástřikem, který působí jako pečeť, dlouho držel intenzita barvy Thermogels. Vrchní nátěr je kalené pod UV světlem a pak gecleanert nebo ošetřených leštění oleje. Takže jsou lesklé nehty s brilantní barvy a vzrušující hry, změnu.
Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní