Certifikovaný internetový obchod
Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
3 roky záruka na všech zařízeních
Více než 150 LED gely
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Disco gel růžový jasný krásné nehty
Podrobnosti
+

Krásné gelové nehty v křiklavě růžové může být s disco, růžový gel modelována. Světelný gel lze použít jako plný kryt modelování stejně jako u francouzské nehty nebo nailart-Vyznamenání.

Aplikace se provádí jako obvykle na důkladně vyčistit a leštěné v podobě nehtu. V tenkých vrstvách gel gel štětcem nebo dokonce místo spirála je použita a vyléčit. Počet vrstev vyvíjí rostoucí intenzita barvy. Buď ještě může vyznačit razítkem nebo štětcem nail art použít. Hřebík je uzavřen na konci modelování. Tento těsnící gel prostřednictvím pocení vrstva je použita a pak ztvrdly. Teprve pak bude pocení vrstvy s vysavačem od našeho nded Obchod pryč.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.75
Přehled
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní