Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / LED gely
NAIL-EON LED/UV gelu polské speciální základní nátěr - podkladová gel
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

Pro nehtovou modeláž s gelem základní nátěr je nepostradatelná. První vrstva gelu se ujistěte se, že hřebík není obarvená a zaručuje dodržování gel na nehty nebo vrstvou gelu na přírodní nehty. NAIL-EON LED/UV gel polské zvláštní vrstva je tenká viskozitu a snadno použitelné.

Základní nátěr se aplikuje jako první vrstvu gelu na přírodní nehet pokrytý Čítanky. On se ideálně hodí pro stavební gely například také gel nátěry. Nízká viskozita base kabát štětec na jako lak na nehty, pak gel NAUL-EON povlak může být začleněny přímo do mokré Čítanky. Pak následuje sušení je možné pod UV - světlo. Výhodou LED léčení je kratší doba expozice. Kabát používá základnu jako podkladová gel pro umístění modelu gelu, je na nehty rovněž tence maloval, ale pak ztvrdly. Zpocený vrstva odstraněna, pak je použita první vrstvu gelu struktura gelu. Tento gel vrstva nastavitelné bezpečnostní transparentně, aby přírodní nehty otočí o následné barevnými gely. Finish gel modelování nabízí krycí nátěr, jako NAIL-EON LED/UV gel polské speciální s námi je k dispozici také.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
instrukce
+
NAIL-EON UV laku speciální základní nátěr super vhodný pro naše dlouhodobé perfektní základ UV-gel nátěry.

Krok 1:Příprava nehtu je souborem tipy do požadovaného tvaru. Zatlačte kůžičku a nehty s vyrovnávací pamětí mírně poškodí.

Krok 2: Nyní nesou tenké vrstvy naší NAIL-EON UV laku speciální základní nátěr a nechat tento lék za 2 minuty v světelné jednotky. Prosím, neodstraňujte vrstvu potu.

Krok 3: Malování hřebíky s naší UV-gel nátěry a může také léčit v jednotce světla.

Krok 4:Těsnění vrstvou speciální hřebíky s vrstvou NAIL-EON UV nátěr článek č. 1054. Po vytvrzení, odeberte vrstvu potu s vysavačem prosím.Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.4048
Přehled
5
42
4
36
3
4
2
2
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní