Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Gel lak
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
NAIL-EON Gel Lak HIGHLIGHTS Limited Edition
Podrobnosti
+

Naše nátěry gelu mají Peel Off lak na nehty a pruh barva vlastnosti. Vynecháte, jen základní a základní nátěr a pak jen naše gel laky lze odebrat po několika dnech nehtu.

S naší gel NAIL-EON, které polské poukazuje také známý jako Gelish, gel vrstva, lakování nehtů nebo UV laku Dodáváme zejména barevné a expresivní gel lak, který je neuvěřitelně krásné nehty modelu vrstev lze vytvořit. Jste s těmito duhové gel polské je dobře radí, když si nehty modelu vrstev na bázi gelu Chcete vytvořit, ale vzdát se dlouho nosit s kartáčem a gel Chci. Tento gel polsky Gel lak je UV gel s pomocí štětce přímo platí od láhve. Gel polsky Barva je jako konvenční lak Aplikovaná a pak pod UV světlem, jako UV gel léčení. Gel laky jsou nějakou dobu je velmi populární, protože jsou pohodlné. Objednejte se Jako obvykle nejprve vytvořit gel laku nehty modelu vrstev, hřebíky čištění a zajišťuje. V dalším kroku jsou zbruste nehty začal s hřebíky. Gel lak je s konvenční UV gely, s štětce jsou kompatibilní a lze ideálně kombinovat. Je třeba pracovat nejen s barvou gelu, ale může také Jak každý ví pomocí UV gelu. Být kreativní a nechat vaše Představivost volnou ruku. Máme kvalitní suroviny v tomto programu Malování zpracuje tak, že si můžete být jisti, získat kvalitní produkt, Jak se používají u nás. Je to světlem lak, který se léčí s UV jednotky a LED světelné polymerace!

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.1667
Přehled
5
10
4
9
3
4
2
1
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní