Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Francouzský gelu
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Francouzský gelu

Francouzská manikura vypadá skutečně nádherně. Nehty v tomto designu působí jednoduše elegantně a pěstěně, navzdory jednoduchému ztvárnění vypadají pořád skvěle a jsou navíc chráněny. Na dosažení "francouzského vzhledu" totiž ve skutečnosti nepotřebujeme laky, ředidla, gely, nebo podobné substance. Jednoduchá elegance tohoto stylu se dokáže přizpůsobit každé situaci a každému oblečení, je vhodná na každou příležitost a nikdy nevypadá přehnaně. Francouzská manikúra je však možná pouze na souměrně vzrostlých zdravých nehtech. Co však dělat, když se přirozené nehty lámou, třepí a jsou samá proláklina?

Francouzská manikúra představuje vzhled, který lze dosáhnout i s pomocí umělých nehtů. Na nástavce z akrylu nebo gelu se dá jednoduše nanést speciální bílý lak, se kterým tyto vypadají jako přirozené nehty. Umělé resp. gelové nehty, které si vystačí bez jakékoliv barvy, ozdoby, či třpytivých efektů? Na tuto představu je třeba si zvyknout. Ale s UV gely na francouzskou manikuru to je možné. Tyto gely jsou k dispozici v jemných růžových odstínech připomínajících barvu přirozeného nehtu, jak i v jemné bílé až po trendovou ultra bílou. Výhoda vymodelovaných nehtů se vzhledem francouzské manikury spočívá v tom, že umělé nehty tvoří na těch přirozených ochrannou vrstvu, čímž si přirozené nehty mohou dostatečně odpočinout a zregenerovat se. A další francouzskou manikuru si už budete moci nechat udělat na svých vlastních nehtech.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní