Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Vylet-Nails Premium Thermo barevný gel pure - jasné barvy v souhře

Podrobnosti
+

Střední viskozita Vylet-Nails Premium termo barevný gel pure lze snadno aplikovat na hřebík a nabízí atraktivní a měnící barvu her. Tato změna barvy, který vzniká při změně teploty je možné. Čím vyšší je teplota stoupá, tím více kompletní termo barevný gel mění jeho stínování.

Aplikace Vylet-Nails Premium termo barevný gel pure je snadné. Po nehtu je leštěný a opotřebovaná s vyrovnávací paměti, aplikoval Čítanky. Následně nehet je postavena vrstvu po vrstvě s vybraným gelem. Je dokonale modelovat, gel v tenké, ale souvislé vrstvě na čištění povrchu nehtů C-oblouk řádu tepelné Vylet-Nails Premium. Intenzita barvy je třeba zvýšit ještě další vrstvu barvy gel lze aplikovat. Pečlivé lék pod UV světlem na 120 sekund je důležité. Účinek gelu těsnění a dlouhým závěrem lesk barva je krycí nátěr.


viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.8235

Přehled

5
15
4
1
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní