Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Vylet-Nails Premium termo barevný gel pastel - změna barvy měkké odstíny

Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium Thermo barevný gel alternativy pastelově kdykoliv Barva, při změně teploty. Vyšší teplota, tím více dokončit zabarvení. Tyto vznikají znovu a znovu nové a atraktivní barva hry a historii na gelové nehty. Barevný gel při modelování gelu se použije.
Slib je připraven jako obvykle před aplikací Vylet-Nails Premium termo barevný gel pastel. Přírodní nehty je podána v podobě a opotřebovaná s vyrovnávací paměť, pak platí Pořadatel adheze. Hřebík s C křivka je modelovat stavební gel. Pečlivé léčení vrstev a UV lampa je důležité. Thermogel se nanáší na nehet, který se přečistí vrstva potu a tvrzené 120 až 240 sekund. By intenzita barvy nejsou požadavky, více vrstev mohou být použity a vyléčen. Hřebík s těsnící gel je vyroben na konci sil odolné, vysoce lesklý a trvale stabilní. Čistič nebo leštění ropy zvyšují lesk povrchu nehtů.


viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.5

Přehled

5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní