Certifikovaný internetový obchod
Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
3 roky záruka na všech zařízeních
Více než 150 LED gely
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet-Nails Premium Thermo barevný gel neon - nový neon podívat v souhře
Podrobnosti
+
Vylet-Nails Premium Thermo barevný gel neon ukazuje velmi zvláštní efekt v jasných barvách s změnám teplot. Gel se odstín mění. Tak vznikají zajímavé a proměnlivé barvy hry, které přitahují pozornost a dopad znovu a znovu a čerstvé na nehty.

Jako obvykle termo barevný gel je integrován do nehtu. Po úpravě nehtů a aplikace lepení agent je gelové nehty pečlivě vyvinutý a kalené vrstvy do vrstvy pod UV zářením. Po dokončení základní modelování nehtů do požadovaného tvaru je podán a podání prach a pot vrstvu. Pak Vylet-Nails Premium termo barevný gel neon v tenké vrstvě je použita a ztvrdly na 120 sekund. Pro dlouhou životnost modelování jako těsnění vrchní nátěr je použita a vyléčen. Povrch je pečlivé čištění nehtů s čistící prostředky, případně také leštění lze použít, aby nehtů do vysokého lesku.
viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní