Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Vylet-Nails Premium Thermo barevný gel kovový - gelu, modelování s změnu barvy

Podrobnosti
+

Unique a catcher nehtů je termo barevný gel s kovovým Vylet-Nails Premium. Zvláštní věc, o tomto barevný gel: když teplota se mění i Barva vzory nehty a vstupuje kovový vzhled. Tak jsou vždy nové a překvapivé účinky na hřebík.

Střední viskozita Vylet-Nails Premium termo barevný gel kovový je začleněn při modelování nehtů gelem. K obvyklé leštěné, opracované a společně s jeden hřebík je potažen adhezní nátěr. Barevný gel se aplikuje po stavební gel, jsou jako obvykle pečlivě léčit všechny vrstvy pod UV lampou. Pocení s Zellette necesaria kovové před řád Vylet-Nails Premium termo barevný gel a čistší, barevný gel v tenké vrstvě a ztvrdly na 120 sekund. Je-li to nezbytné další vrstvy lze přidat ke zvýšení intenzity barev a konečné tvarování nehtů gel na nehet. Modelování uzavírá s těsnící gel, který je umístěn přímo na vrstvu potu a tvrzené na 120 sekund.

viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.8333

Přehled

5
5
4
1
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní