Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Vylet-Nails Premium Thermo barva gelu glitter - plné víko a nail art

Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium Thermo barevný gel glitter je ideální volbou pro speciální hřebíky se speciálními efekty. Barevný gel s třpytivé částečky změny změny teploty barev, takže gel nehty odolné chytač.

Vylet-Nails Premium Thermo barevný gel glitter se aplikuje na pečlivě vystavěný gel na nehty, postup je jako obvykle: přírodní nehty ve tvaru a opotřebovaná s vyrovnávací paměti. Následně promotorem adheze je použije, pak začíná výstavba gel na nehty. Hřebík je plně tvořil, používá Thermogel. To může být buď v plné krytí vrstvy nebo jako hřebík umění použito. Pineslmalereien tento gel je ideální, neboť jej nelze spustit kvůli s viskozitou. Je důležité, zpocený vrstvu stavebního gelu je demontován předem. Thermogel ztvrdly pod UV zářením pro 120 sekund a utěsní. Tento těsnící gel je aplikován a tvrzené. Konečně povrch nehtu čistič nebo leštícím olejem se očistí a přinesl do vysokého lesku.

viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

4.5

Přehled

5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní