Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Vylet-Nails Premium barevný gel kovový - nový vzhled gelových nehtů

Podrobnosti
+

Kovový vzhled dělá hřebík do něčeho velmi zvláštní. Třpytivé, kovové vytvořil Vylet-Nails Premium barevný gel na nehty, účinky světla znovu a svěží. Barevný gel se používá jako vrstvu v modelu struktury nehtu, schopný.
Vylet-Nails Premium barevný gel je kovové, používaná v nehtů barevnými gely. Přírodní nehty je podána v podobě, doléhá s vyrovnávací paměti a zachází s primer jako pojivo. Potom primer a stavební gely se používají a vyléčit každou vrstvu po vrstvě. Barevný gel tvoří závěr konstrukční vrstvy a pohybuje nad umělých nehtů ve vybraných kovový odstín. Stopy, které je Ujistěte se, že je aktivována gel v tenké, ale bohaté vrstvy. Tím je zajištěno úplné vyléčení pod UV lampou. Je-li to nezbytné, druhou vrstvu gelu může zesílit výslednou barvu. Uzavírá s krycí nátěr, který poskytuje nehty jako těsnící gel s vysokou pevností a vysoce lesklý finální vrstvy.

viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

5

Přehled

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní