Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Vylet-Nails Premium barva gelu hravé pastel - romantické

Podrobnosti
+

Jemné barvy jako pastel na gel lak na připevnění Vylet-Nails Premium barevný gel, jsou aktuální. Jen jeden den, nebo pro všechny uživatele, které jemně milovat tento barevný gel s pastelovými barvami je ideální. Vysoce kvalitní produkt slibuje dlouhou lesk a dlouhotrvající lesk.
Gelové nehty jsou zhotoveny v různých krocích. Příprava přírodního nehtu jako i použité gel je rozhodující pro kvalitu hotových umění nehet. Hřebík v podobě rafinovaného zdrsněny a natřená základovou barvou. Čítanky a stavební gely, aby hotové lisované umělých nehtů, který vypadá ještě krásnější perfektní křivce C je modelovat. Vylet-Nails Premium barva gel pastel je poslední vrstvu struktury a pokrývá nehet s měkkých pastelových odstínu. Nízkou tloušťku, stejně jako bohaté kontrakt pro všechny vrstvy jsou důležité. Tím je zajištěno rovnoměrné sušení a hladký povrch. V závislosti na požadavku intenzita barvy pastelové barevné gely lze zvětšit ještě o další vrstvy. Vrchní nátěr, použité jako povrch zajišťuje těsnění a tím dlouhou trvanlivost. Po vytvrzení, poslední vrstva je čistit a leštěné a ukazuje jako dlouhotrvající lesk.

viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Celkové hodnocení

5

Přehled

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní