Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu 2 v 1
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Vylet-Nails Premium barevný gel slídy - třpytivé představení
Podrobnosti
+

SLÍDA účinky jsou velmi populární především pro večerní hřebík umění. SLÍDA se lze s Vylet-Nails Premium barevný gel s brilantní lesk dodat gelových nehtů. Podle požadované intenzity barev lze použít gel v jedné nebo více vrstvách a léčit pod UV světlem.
Před Vylet-Nails Premium barevný gel lze aplikovat SLÍDA v modelování přírodních nehtů gel se musí připravit odpovídajícím způsobem. Na leštěné off a zdrsněný nehet, Primer pro dobrou přilnavost použity, následuje vrstva podkladová gelu. Glimmerr barevný gel může sledovat na jednom z konstrukční vrstvy a je jako ostatní také tence a důkladně tvrzené gelové vrstvy. Před použitím další vrstvu gelu, zpocený vrstva je odstraněn s čističem a Zellette. Na konci modelování těsnící vrstvy jako povrch se aplikuje. Vrchní nátěr je tenká, ale unavená z malovaných na hřebík a tvrzené pod UV světlem. Po odebrání vrstvu potu a použití leštících olej přichází lesk prémie barevný gel velmi dobře do popředí, slib je trvale chráněna před poškozením a poškrábáním.
viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
5
Přehled
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní