Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu 2 v 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Hřebík umění glitter barevný gel černá magie - magický efekt
Podrobnosti
+

Vylet-Nails Premium barevný gel černá magie se ideálně hodí pro speciální gelové nehty, stejně jako individuální a okázalé hřebík umění. Černá gel s kouzelnou jiskru účinky mohou být zpracovány jako dobré gely používané jednoduše a spolehlivě ztvrdnout pod UV lampou. Už je dosaženo vysoké pokrytí vrstvou.
Pro zpracování barev gelu, nehet je připraven jako obvykle. Přírodní nehty je podána v podobě a s primer haftfähig udělal. Pak Čítanku a stavební vrstvy jsou aplikovány, jako finální vrstva je Vylet-Nails Premium barevný gel černá magie. Vůně neutrální a bez kyselin gel lze použít kvůli jeho konzistence v tenké vrstvě na hřebík. Míchání není nezbytné, protože pigmenty jsou stabilně integrovaných v gelu. 120 sekund pod UV zářením gel je odolné po pořadí. Konečnou pečeť s vrchní nátěr gel na nehty je odolný a odolné proti poškrábání a přijímá své konečné slávy, který také zdůrazňuje barevný efekt barevný gel černá magie.
viskozita
+
tenký střední tlustý
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní