Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Wetlook barva gelu nude holub modrý - bez pocení vrstvy

Podrobnosti
+

nded Wetlook barevný gel nahá - bez pocení vrstva umožňuje jednoduché nehty modelování pro profesionály a laici v jen pár kroků. Vysoce kvalitní barevný gel vytváří žádné potní vrstvy a po vyléčení je nyní vysoce lesklý a odolné proti poškrábání.

nude barvy gel přichází v Wetlook a dává vymodelované nehty vysokým leskem a ve stejné době odolný povrch. Nail art je obzvlášť pohodlné s tímto produktem, protože žádná vrstva potu spadne a už dochází, když unikátní objednat intenzivnější barevný efekt. nded Wetlook nahá - bez pocení vrstvy barevný gel je k dispozici v mnoha barvách. V různých verzích, je tedy možné nehtový design. Barevný gel, který je připraven k použití ihned bez míchání, se aplikuje na povrch zdrsněný a vyčištěné nehty a vyléčení pod UV lampou. Po nehtu je ihned zpracována tak, aby konec, úklid s čistič pro odstraňování disperzních vrstvy, stejně jako povrch pro těsnění je zbytečné.

viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní