Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu 2 v 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Wetlook barva gelu nude holub modrý - bez pocení vrstvy
Ilustrace se může lišit
Podrobnosti
+

nded Wetlook barevný gel nahá - bez pocení vrstva umožňuje jednoduché nehty modelování pro profesionály a laici v jen pár kroků. Vysoce kvalitní barevný gel vytváří žádné potní vrstvy a po vyléčení je nyní vysoce lesklý a odolné proti poškrábání.

nude barvy gel přichází v Wetlook a dává vymodelované nehty vysokým leskem a ve stejné době odolný povrch. Nail art je obzvlášť pohodlné s tímto produktem, protože žádná vrstva potu spadne a už dochází, když unikátní objednat intenzivnější barevný efekt. nded Wetlook nahá - bez pocení vrstvy barevný gel je k dispozici v mnoha barvách. V různých verzích, je tedy možné nehtový design. Barevný gel, který je připraven k použití ihned bez míchání, se aplikuje na povrch zdrsněný a vyčištěné nehty a vyléčení pod UV lampou. Po nehtu je ihned zpracována tak, aby konec, úklid s čistič pro odstraňování disperzních vrstvy, stejně jako povrch pro těsnění je zbytečné.

viskozita
+
tenký střední tlustý
Pečeť
+
Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní