Zákaznická linka: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Více než 150 LED gely
3 roky záruka na všech zařízeních
Od hodnoty objednávky 65 € dáváme vám přepravní náklady!
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Wetlook pastelové barvy gel Limone - bez pocení vrstvy

Podrobnosti
+

Wetlook barva gelu nded pastel - bez pocení vrstvy gelu modelování je vykouzlil snadno ve vysoce lesklý a pastelových tónech na nehet. Moderní barevné gel vyrábí žádná vrstva potu po vytvrzení a okamžitě zapečetěné a odolné proti poškrábání.
Pro barevný model věk s nded Wetlook barevný gel pastelově bez pocení vrstva je umělé nehty jako obvykle modely a připravené. Barevný gel v tenké vrstvě na povrchu zdrsněný nehet a vyléčen. Od žádné potní vrstvy nehtu je nyní lesklý a tvrzené. Další výhody gelu jsou vysoká intenzita, která již bylo dosaženo s dát vrstvu a skutečnost, že pigmentů není v dolní části gelu kelímku odradit. Rozruch, proto je zbytečné. nded Wetlook color gel pastel - bez pocení vrstva je k dispozici v mnoha různých pastelových barvách, aby pro každou příležitost lze vytvořit správné modelování.


viskozita
+

tenký střední tlustý

Pečeť
+

UV vhodné

Perfektní dokonale odolnéehty vymodelujete z UV gelůa použtíhodnýh pomůek: UV gely nabííe v šrokéaletěarev a konzistencí Vytvrzení UV lampěebo CCFL lampěo 120 s. Výobky označnéouto pečtísou vhodnéro aplikaci UV gelů

Acid-free

Jste alergici a přesto se nechcete vzdát pěkných nehtů. Potom tedy používejte jednoduše gel bez kyselin, protože je vhodný pro alergiky.

Zpětná vazba
+

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded mezinárodní