Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / American-Line
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

American-Line

American-Line uv gely

Řada American-Line uv gel nails představuje úžasné možnosti nehtového designu, které Vám zaručeně splní každé přání. Barevné, trendové, pestré, s třpytivým efektem, v metalickým nebo neonových odstínech, možné je opravdu všechno. Gely, z nichž se modelují tzv. American-Line (americké nehty), jsou pevné a po vytvrzení pod UV lampou jsou výjimečně trvanlivé a úspěšně odolávají mnohým každodenním zátěžím.

Nemusíte však nosit vždy jen pestrobarevné a nápadné nehty - produkty American-Line uv gel nails umí vykouzlit i jednoduchý vzhled. Pokud tedy toužíte spíše po pastelových odstínech, po jednoduché eleganci, nebo po designu francouzské manikury, American-Line vám splní i toto přání. Prohlédněte si náš katalog! Budete překvapeni, jaká rozmanitá je paleta barev určených na modeláž american nails. Všechny barevné gely jsou UV gely. Všechny produkty jsou vzájemně kompatibilní a vzájemně se doplňují, takže můžete použít vše najednou od jednoho výrobce.

Co jste možná ještě nevěděli - gely používané na modeláž American-Nails-Line pocházejí z oblasti výzkumu polymerů. Tato věda se zpravidla nezabývá vývojem kosmetických přípravků, ale zkoumáním polymerů, tj. umělých látek, které se díky svým pozitivním vlastnostem dají využít v oblasti techniky i v běžném životě. Byli byste si pomysleli, že UV gel určený na modeláž Vašich "American-Line" za určitých okolností pochází ze stejného výzkumného laboratoře, jak vnější konstrukce Vašeho počítače?


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní