Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty / Gelu sada
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Gelu sada

UV gel sada a LED gelu startér sada pro začátečníky designu nehtů a nehet studia koupit levné online
Nehet design začátečníky ušetřit při nákupu UV gel sada a LED gel začátečnické sety spoustu peněz a okamžitě získat úplný rozsah, provést kompletní nehet. Profesionální UV gel začátečnické sety a LED gel Startovní sady z nded opakovaně certifikován a jsou samozřejmě k dispozici bezpečnostní listy. Začátečníci mohou užívat výrobky nejvyšší kvality v oblasti nehtového designu, protože pocházejí od předních výrobců nded.
UV gel a LED gel začátečnické sety jsou ideální pro nejprestižnější salony a online obchody. Dobře udržované nehty jsou šperky každé ženě ruku. Mohou zářit jako šperky, barevné a třpytivé, akcenty vypadat elegantní nebo jako skutečné oko catcher – zkrátka, jsou třešničkou na dortu udržovaných a dobře koordinované vzhledu. Ale toto důmyslné a propracované zacházení napjaté přírodní nehty a listy trvale objevují, nudné, křehké a popraskané. To vypadá není nezajímavé, ale podporuje také infekční nemoci v oblasti nehtů a okolní kůže - jedna nepříjemná věc. Umělé nehty šetřit přírodní nehty a chránit. Protože nejsou nátěry, řešení a vlivy prostředí jako tenký ochranný film nad přírodní nehty a nechat nehty design na nehet. Zejména pružné a měkké, ale poměrně stabilní proti mechanickému namáhání gelové nehty se báječně hodí dát zasloužený lázeňskou péči a rekreační pro přírodní nehty. Gel produkty v našem sortimentu jsou bezpečné, vysoce kvalitní a dokonale zarovnány. "Povolit jednoduché nehtový design ve stylu francouzské manikúry, inlaye, ale také používat barvy, kamínky, nálepky a jiné šperky laděný" jsou. Na těchto stránkách naší galerie nehet umění najdete chytře sestavené sady, umožňující efektivní produkci propracované gelových nehtů. "Kromě UV gel & LED gel startér sada, UV lampy, návody a brožury na téma gelových nehtů, který vám nabízíme všechny nezbytné gel produktů, stejně jako správný nástroj pro návrh gelové nehty na."
Produkty nded e. K. obsahovat žádné MMA (methylakrylátu).

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní