Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty / Testovací sada

Testovací sada

NDED Vzorek UV nastavit Gel Testovací sada NDED Vzorek UV nastavit Gel
4,24 € *
NDED Vzorek UV gel soubor, velký Testovací sada NDED Vzorek UV gel soubor, velký
3,29 € *
NDED Vzorek akryl sada Testovací sada NDED Vzorek akryl sada
6,24 € *
balíček s překvapením nded Testovací sada balíček s překvapením nded
31,00 € *
28,44 € / 1000 g

Vymodelovat umělé nehty není jednoduché a vyžaduje to trochu cviku. Kdo si není zcela jistý, zda modeláž umělých nehtů skutečně zvládne, neměl by si hned kupovat drahou sadu s velkým množstvím gelů či akrylových produktů, ale spíše o něco výhodnější vzorku na nehtový design v malých baleních ze všeho, co člověk na začátek potřebuje.

V naší nabídce naleznete dvě gelové sady s různými produkty a za málo peněz. Kdo se chce s tímto tématem intenzivněji zabývat a nasbírat nové zkušenosti v modeláži gelových nehtů, měl by takovou cenově výhodnou sadu bez váhání využít. Drahé přístroje urychlující tvrdnutí umělých nehtů, různé dekorační ozdoby na nehty a nástroje určené k ošetřování nehtů nejsou v uvedených sadách zahrnuty, protože na modeláž gelových nehtů nejsou zapotřebí.

K dispozici je také podobná sada pro začátečníky určená na modeláž nehtů s použitím akrylu. Praktický vzorek obsahuje primer, čirý akrylový prášek, liquid a 10 tipů. Na trénování a seznámení s tématem je toto balení ideální.

Naše vzorky na nehtový design disponují stejnou kvalitou jako všechny naše produkty. U nás nenajdete zkušební sady se špatnou diskontní kvalitou za nízkou cenu, které vám jen budou komplikovat práci. Právě naopak, nabízíme vzorky produktů z našeho sortimentu, které naši obchodní zástupci zprostředkovávají profesionálním nehtovým studiím a podobným provozům za účelem prezentace našich kvalitních produktů. Tyto vzorky si samozřejmě můžete objednat i na domácí použití.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€