Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 99 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty / Manikúry Sady
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Professional nehet kit pro manikúru a pedikúru
Podrobnosti
+

Podání rukou může být někdy velmi časově náročná a vyčerpávající. S NAIL-EON profesionální nehtové nůžky - elektrické Pilníky nastaví podání práce je velmi zjednodušené. S řezačkou může být podána prst - a nehty v náležité formě. Ve stejné době zařízení kompenzovat nerovnosti na gelové nebo akrylové nehty a odříznout i rohovky.

NAIL-EON musí být připraven Professional nehty sada nebo elektrický pilník vyzval k použití. Provedete vložením zařízení k napájení a spojuje ji s nožním pedálem. Hřebík ručního je vybaveno odpovídající směrovač pin a konečně také drátový s hlavní jednotkou. Nehty Studio zařízení nabízejí možnost přepnutí na použití přepínače přepnout mezi rukou a nohou pedál. Pomocí regulátoru, můžete zvýšit rychlost frézování až 30.000 otáček za minutu. Nehtové nůžky má vysoce kvalitní profesionální nehtové Kit od NAIL-EON pro manikúru a pedikúru levné on-line koupit s rukojetí a nožní pedál rychle vpřed a vzad. Řezačky profesionální nehtové nastaví na mletí na přírodní nehty a umělé nehty levné řádu. Manuální a videa o správný stříhací techniky pro umělé nehty a gelových nehtů zde vidět a učit se. Také akrylové nehty a nehty skleněné vlákna nejsou žádný problém pro tyto vysoce kvalitní nože pro každý hřebík v nail Design Studio.

Tato sada je zaručeno za 3 roky a kromě frézovací stroje a frézy ručního nástroje obsahuje držák ručního nástroje, nožní pedál, pět různých frézovacích hlav a brousící válec s pěti různých pásy. Až na několik výjimek všechny piny nded řezačka s vysoce kvalitní profesionální zařízení jsou kompatibilní. Pouze řezačka kolíky s odstavců článku 8053, 8077, 8078, 8132 a 8133 jsou vyloučeny.


Zpětná vazba
+
Celkové hodnocení
4.6
Přehled
5
47
4
27
3
2
2
0
1
1

Nejsou žádné komentáře v tomto jazyce pro tuto položku.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní