Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 129 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty / Manikúry Sady

Manikúry Sady

Klasická manikúra set, domů jako také jako praktické nádobí v kabelce by neměla chybět, je tvořena nejlepším zájmu nějaký důvod, umožňující důkladné nehtové péče. Rychlé opravy, například roztržené přírodní nebo umělé nehty jsou možné sadami a zabránit často horší škody. Nehet je stále hezký a krásná v každé situaci.

Základní vybavení v sadě manikúra je často umístěna v praktickém případě. V závislosti na zda sady pro péči o důkladné nehty je doma nebo prakticky v tašce nebo v případě kosmetiky umístit aby, sad ve velikosti a rozsahu se liší. Jeden nebo více souborů v různých stupňů jemnosti, vysoce kvalitní nehtové nůžky nebo nehet strojek, jsou vždy zahrnuty i různé příslušenství, jako jsou kutikulární nože nebo UV jemně odstrčil kutikuly nebo čištění okraje nehtů zbytky nečistot nebo gel, ale podle modelu. Sady pro cestování včetně obecně podobné základní vybavení, často v miniaturním formátu nebo jako inteligentní nástroj pro dvojitá. Jsou součástí sady v krásných a praktických případech, které jsou bezpečně uzavřeny se zipem. Podle kvality fóliové kapsy se skládají z plastu, kůže nebo dokonce pravá kůže pro luxusní verzi.

Manikúry pro profesionální použití jsou méně na silnici znamenalo a často zahrnuty podstatně větší rozsah nebo dokonce elektrický nehty frézy pro na manikúru a nehty. Často tyto sady obsahují rohovky, hoblování rovněž zařízení, s nimiž lze udržovat kůži. Stroje mají četné doklady může být podán, broušené a leštěné. Zvláště když nejen na manikúru a pedikúru by mělo být možné, více zařízení, včetně nehtové nůžky jsou vyžadovány. To je okolnost, kvůli které moje nehty jsou často výrazně stabilnější než nehty.

V nded nabízí obchod kvalitní manikúry, uzavřené jednotky jsou vyrobeny z materiálu tvrdý a odolný, manikúra zařízení jsou nerezové provedení samozřejmě integrovaný kov. Když všechny sady, uvědomte si, že úklid nečistot a piliny by mělo probíhat po použití zařízení. Nádobí pro další použití je okamžitě použitelné. Jaké čisticí metody jsou vhodné, je pokynů výrobce odkázat.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€