Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Nákup na účet & více
Od hodnoty objednávky 149 € dáváme vám přepravní náklady!
Dárky od 49,00 €
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty / Gel Lak Sada
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Gel Lak Sada

Trvanlivý povlak, který nebude čip s bezpečností s barvami od gel lak sada možné. Vysoce kvalitní uhlíkových povlaků jsou navrženy tak, aby se drží i při zatížení na hřebík a zajistí dokonalé a krásné povrchu po dlouhou dobu. Barevná schémata v kombinacích vždy nové množiny mohou vytvářet, pro jakékoliv příležitosti, je vhodné UV lak na dosah ruky. V některých sadách různé přílohy jako příslušenství jsou zahrnuty, aby celý nehet modelování je možné s pomocí obsahu.

Uhlík barvy laky nabízejí několik výhod v aplikaci. Vysoce kvalitní UV laky lze snadno zpracovat a vytáhnout plynule po order konkrétní viskozity sám o sobě. Takže neexistují žádné leštění a broušení, nehty funguje perfektně, od samého počátku a za několik týdnů. Uhlíku v malování nehtů je obzvlášť odolný vůči mechanickému zatížení a další namáhání. Kromě toho svůdný lesk, který zdůrazňuje zářivost barvy zajišťuje dokonalé krásné nehty, které přitahují pozornost. Dlouhá trvanlivost vyžaduje pečlivé práci v tenkých vrstvách. Jednotlivě každá vrstva musí být vyléčen pod UV lampou. Počet vrstev závisí na požadovanou intenzitu barvy a design. Uhlíkových povlaků ze gel lak sada může být smíchán s sebou a pro kreativní nehet umění účinky dohromady.

Nabízíme že různé starter sady v našem internetovém obchodě. Více UV barva barvy v různých koordinovaných odstíny, stejně jako podrobné pracovní instrukce jsou vždy zahrnuty. Volitelně sady obsahují další příslušenství, jako jsou UV žárovka, jeden Odřezávač nebo polštářky. Také nárazníky, soubory, palisandr hole a leštění s vybavením v různých sadách.

S naší starter jednoduchá aplikace sady otestovat uhlíku UV laky s lehkostí. Května použita vrstva gelu na přírodní nehty a na modelovém akrylové nebo gelové nehty. Jako podporu, na přírodní nehty doporučujeme základní nátěr k ochraně nehty barevné změny. Pojiva, se aplikuje pod nátěr gel zajišťuje lepší přilnavost. Barvy podkladu lak kombinuje výhody nehtů lakem a UV gelu v produktu a slibují dlouhé lesk, světlé barvy a dlouhou životnost!

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded mezinárodní